טיווי-וואן השיקה מתג HMDI 4×1 אוטומטי בתצורה דקיקה במיוחד שמתאימה לכל מקום (כמעט)

, AVmaster מגזין המולטימדיה
1T-SX-654, המתג האוטומטי החדש של טיוווי-וואן (תמונה: tvONE)

 

חברת טיווי-וואן (tvONE) השיקה מתג HDMI 2.0 אוטומטי חדש בתצורת 4×1 שאחד הממדים שלו היא דקיקות יחסית. המתג החדש, 1T-SX-654, מגיע כאמור עם ארבע כניסות HDMI ויציאה אחת והוא תומך ברזולוציה מרבית של 4Kx2K בקצב רענון של 60 הרץ ובדגימת כרומה של 4:4:4, כולל תמיכה ב-HDR. רוחב הפס המרבי של המידע שיכול המתג להעביר מסתכם ב-18 גיגה-ביט/לשנייה.

המתג תומך בנוסף בהעברת אודיו רב ערוצי, כולל תמיכה בערות אודיו חוזר (ARC) בכדי להעביר אודיו אל מדור ה-HDMI מהתצוגה המחוברת למי שזקוק לכך.

המתג, כאמור, תומך בעבודה אוטומטית, עם מעבר אוטומטי לכניסת HDMI חדשה כשהוא מזהה שהמקור מחובר. המשתמש יכול לקחת שליטה על המיתוג מלוח הבקרה הקדמי, באמצעות ממשק RS-232 או באמצעות שלט רחוק – המסופק עם המתג – כדי לבחור ערוץ באמצעות ממשק אינפרה-אדום.

"מדובר במתג HDMI 2.0 פשוט ונהדר. הוא דק מספיק כך שהוא מתאים כמעט לכל מקום, כמו מתחת לשולחן או מתחת לתצוגה, ועם זאת הוא מספיק חזק כדי להתמודד עם אתגרי רזולוציה אולטרה גבוהה", אמר מרק ארמון, מנהל מוצר לובלי ב-tvONE.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל