טכנולוגיה וחדשנות לניהול מוקד מבית ארגוקום

המסורת של חברת ארגוקום- 'לראות ולהראות' בתחום התקשורת, נמשכה עם הצגת קווי המוצרים החדשים ללקוחות סופיים ושותפים עסקיים בכנס הטלקו השנתי של ליאור לוריה

, AVmaster מגזין המולטימדיה
, AVmaster מגזין המולטימדיה
, AVmaster מגזין המולטימדיה

חברת ארגוקום מציגה זו השנה השישית ברציפות בכנס הטלקו אשר נערך בפתח תקווה במטרה לחשוף את קווי המוצרים המעודכנים ביותר של היצרניות המובילות בעולם. 

הכנס המארח מאות משתתפים מדי שנה, מרכז את עולם המוקדים אשר מאמץ תפישות ושינויים טכנולוגיים כל העת, במטרה לשפר תוצאות באמצעות יישום כלים טכנולוגיים  ייעודיים. 

בארגוקום רואים את האירוע כבעל חשיבות גבוהה ונציגי החברה הבכירים נכחו על מנת להציג את הפתרונות החדשניים. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
, AVmaster מגזין המולטימדיה

אבי לוי, סמנכ"ל המכירות של ארגוקום: "כמפיצים בלעדיים של המותג 'ילינק' המוביל, הצגנו פתרונות וידאו ומערכות ניהול חדרי ועידה- ה VC800, את פתרון ה USB vc  AVER 520, אשר מתחרה במערכות טירו של פוליקום ולוגיטק 3000, הליין החדש של ילינק T54/T40G, מערכות ראש מקצועיות אשר מאפשרות שימוש חוטי או אלחוטי בטכנולוגיית BT לצד מערכות ראש 'כפולות' הכוללות אטימה מוחלטת למוקדים רועשים, מערכות דלת דורפון NISTA 3940 ACR  הכוללת תמיכה בוידאו וקריאת כרטיסים, מוניטור לבקרת כניסה IP שגם הוא כולל וידאו. העולם עובר לוידאו".

ארגוקום הציגה גם מרכזיות אשר תומכות בעד 2000 שלוחות, פתרונות ניהול חדרי ישיבות וחדרי בקרה (עד 100 חדרים בו זמנית), פתרון VM מלא כולל תמיכה בענן וכמובן פתרונות ההקלטה למוקדים ולסמארטפונים והקלטת סלולר הכוללת תיעוד אסמסים. 

בכנס אף הוצג שיתוף פעולה של מערכת ההקלטה מבית ארגוקום- ה CQ, עם חברת VOICESENS המאפשרת זיהוי ואינדוקס של לקוח הקצה על פי אלגוריתם ייחודי. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVCOM

על זה נאמר Crystal Clear

אנחנו פוגשים את ניקוס אלקסידיס (Nikos Alexiadis) בביתן סוני בתערוכת ISE 2022 כשמאחוריו מחזה שובה עין: תצוגות תכלית של החברה על גבי מסכי LED בגדלים

לכתבה »
מינויים

ClearOne ממנה מנכ"ל חדש

השינויים בתעשיית ה-Pro AV לא מפסיקים להגיע, בעדכון האחרון מ- ClearOne פורסם כי חבר המנהלים של החברה החליט לערוך שינוי משמעותי ולהחליף את מנכלי"ת החברה וראש

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל