יואב לודמר: "פתרונות האלחוט בטכנולוגיית הגלים המילימטריים הם מהירים, משתלמים ומאובטחים"

, יואב לודמר: "פתרונות האלחוט בטכנולוגיית הגלים המילימטריים הם מהירים, משתלמים ומאובטחים", AVmaster מגזין המולטימדיהבספטמבר האחרון הגיע יואב לודמר, מנכ"ל חברת SMBIT לפורום האודיו וידאו המקצועי למנמ"רים ברשויות המקומיות שערכנו במרכז התצוגה של חברת קרסטרון בכפר סבא. במהלך הרצאתו הציג יואב מגוון פתרונות תקשורת מתקדמים וביניהם פתרונות אלחוט עבור רשת עירונית ברוחב פס גבוה. החיבור האלחוטי מאפשר הקמת תשתית תקשורת לעיר חכמה, ברוחבי פס גבוהים כאשר לדבריו עלויות ההקמה והתפעול שלו משתלמות מול כל חלופה.

הפתרון עונה על צרכי החרום של הרשויות המקומיות והוא ימשיך לעבוד גם במקרה של נפילת תשתיות חשמל או תקשורת קווית.(מותנה בחיבור אל פסק או תא סולארי).  ניתן להקים לינק אחד או מערך מורכב ללא חשש של התנגשות תדרים.

יואב לודמר, מנכ"ל SMBIT: "אנחנו מסוגלים להקים תוך מספר שעות חיבור תקשורת של 100 עד 5,000 מגה ביט סימטרי ולחבר אליו אתרי מצלמות, מבנים, פארקים ועוד. פתרונות האלחוט בטכנולוגיית הגלים המילימטריים הם מהירים משתלמים ומאובטחים לטובת יצירת מסדרון אחורי (Backhaul) של ערים חכמות  וחיבורי הק"מ האחרון (Last Mile) של סיבים אופטיים. האנטנות אסטטיות ומשתלבות בכל סביבה"

צפו בהדגמה של פתרונות SMBIT מתוך פורום האודיו וידאו המקצועי למנמ"רים ברשויות המקומיות:

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל