כיצד לתכנן חדר התוועדות – ספר אלקטרוני בחינם שמציעה חברת ואדיו

, AVmaster מגזין המולטימדיה

 

אין ספק שאחד השינויים הגדולים שעוברים כיום בעולם שיתוף הפעולה ושיחות הווידאו, הוא שכל פינה יכולה להפוך למרחב או 'חדר התוועדות' שמספק את כל היכולות הנדרשות. השימוש במרחבים כאלה רק הולך וגובר, ובהתאם לכך גם הטכנולוגיה שמתקינים בהם הולכת ומשתפרת. הרבה מאוד "פינות קטנות" כבר מכילות את התכונות הגדולות כמו מסך אינטראקטיבי, פתרונות ועידות וידאו, אפשרות לבצע שיחות מבוססות ענן, ועוד.

הסיבה העיקרית לכך לפי וואדיו (Vaddio), יצרנית של פתרונות AV ושיתוף פעולה, הוא שבני הדור המילניום, או בני דור ה-Y, מהווים כיום חלק גדול מכוח העבודה. הם מביאים עמם את המודעות ואת הידע הטכנולוגי שהם מכירים מילדותם וגם מצפים למצוא במקומות העבודה שלהם. הם גדלו עם התקנים דיגיטליים ביד, הם צמחו לתוך הרשתות החברתיות ועולם שיתוף התכנים, זה בדמם והם רוצים את זה גם כעת במקומות בהם מוצאים פרנסה, ולא רק בשעות הפנאי שלהם – ובאותה קלות.

מכיוון שהערכה היא שבשנים הקרובות הם יהוו 50% ויותר מכוח העבודה, המעסיקים מגיבים בהתאם: לפי מחקר היו בעולם כ-50 מליון חדרי/מרחבי התוועדות, והמספר עתיד להכפיל את עצמו עד 2022.

מרחבי ההתוועדות מאפשרים לעובדים למצוא מענה לישיבות קטנות ולעיתים קרובות גם לא מתוכננות, ליצירת קשר מהיר וידאו עם לקוחות, ולהימנע מהצורך להזמין חדרי ישיבות עבור פגיעות עם מספר משתתפים קטן. בנוסף, זה מאפשר לצוותים לעבוד עם עובדים שמבצעים חלק מעבודתם מחוץ למשרד, ושוב, בלי דרישה להכנות מדוקדקות מראש.

אבל איך עושים זאת נכון? מה צריך לקחת בחשבון לפני שהופכים פינה במשרד למרחב התוועדות עם ההשקעה הכספית הנדרשת בחומרה? בוואדיו הפיקו ספר אלקטרוני שמנסה לתת לכך תשובות, והוא מוצע להורדה – לאחר רישום – בחינם.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל