"לחסוך כסף, לקצר זמני הגשת פרויקטים, למקסם פרודוקטיביות ולהיות כלי עבודה אמיתי למקצוענים". ראיון עם אלירן בן עזרא, מנהל תחום תחנות העבודה בלנובו, על סדרת ה P של היצרנית, אשר כוללת מחשבים ניידים, נייחים ומסכים אשר מותאמים בול לפעילויות מוגדרות 

סדרת ה P של לנובו מביאה תפישה חדשנית לשוק המוניטורים ותחנות העבודה. מדובר בסדרה מגוונת של ניידים, נייחים ומסכים אשר מיועדת לקהל המשתמשים מקצועי ומכאן שמה – Professional. לנובו חקרה והגדירה מגוון צרכים השייכים למגוון סקטורים כגון מדיה ובידור, ארכיטקטורה, הנדסה, מדיקל, OEM ועוד. 

הסדרה מציגה את חוד החנית הטכנולוגית של לנובו ומוצריה מביאים לשולחן העבודה שלכם ביצועים חזקים, תכונות ויכולות רבות, גמישות ותאימות על מנת לייצר סינרגיה בין חומרה לתוכנה. 

לארגונים אשר מחפשים לחסוך כסף באמצעות מתן הכלים הטובים ביותר לצוותים וכמובן למשתמשים המקצועיים, ממליץ בן עזרא לבחון את עוצמת המחשוב של משפחת ה P אשר כוללת רמת דיוק צבע גבוהה, אמינות מוכחת עם מעבר מבחני תקינה (אפילו צבאיים) שקיבלו אישור ליכולת עבודה 24-7 ברמה הגבוהה לשנים רבות גם עם יחס הרבה פחות מהולם.

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
הודעות לעיתונות

ביצועים ועיצוב אאוט, חוויית שימוש אין – הטרנדים בתחום הרכב

מנכ״לית HARMAN ישראל: ״היצרנים אימצו בחום את המעבר למכוניות מבוססות התוכנה, המקושרות כל הזמן הקישוריות הקבועה  מאפשרת לפתח מודלים עסקיים שיאפשרו לצרכנים, לראשונה, לרכוש שירותים

לכתבה »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל