כשנראות פוגשת פונקציונאליות – זרועות נובוס (Novus) ב'מזרח מערב'

לצד חשיבות האסתטיקה והעיצוב, הופכת סביבת העבודה להיות יותר ויותר דומיננטית עבור הצלחת מילוי המשימות השוטפות של הצוותים השונים, ובשנה האחרונה גם בבית. חברת 'מבט מסכים וזרועות', מספקת זרועות למסכי מחשב ופתרונות איכותיים משלימים ליצירת סביבת עבודה מיטבית. 

נועם בלאו, מנהל מערכות המידע בחברת 'מזרח ומערב', מספר על חוויית ההצטיידות מ'מבט', ואיך בעבודה משותפת שדרגו הזרועות של 'נובוס' את משרדי החברה בשיק ייחודי לצד פינוי מקום רב על השולחן.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
נועם בלאו, מנהל מערכות המידע ב'מזרח מערב' (תמונה - AVM)

יש מנכ"לים של חבילת דפי A4 מתחת למסך ויש של רזולוציות עיצוביות ופונקציונאליות

בלאו: "לאחרונה עברה חברת 'מזרח מערב' לבניין חדש אשר כולל מרלו"ג משוכלל, כשכל המתחם תוכנן בהתאמה לפעילות השוטפת. מדובר בתהליך עתיר תכנון ולוגיסטיקה שחלקו כולל את תכנון ועיצוב חללי העבודה, ומאחר ומנכ"ל והבעלים של החברה לא מוכן היה להתפשר על פחות מהטוב ביותר בכל דבר, הוא בעצמו היה מעורב בבחירת כל פריט, כולל הזרועות . החזון שלו היה לשלב בין עיצוב לפונקציונאליות והיות ושולחנות העבודה לבנים, נבחרו זרועות לבנות עם חיבור שמשאיר המון מקום פנוי לכל עובד. 

כשהתחלתי ללמוד את הנושא באמצעות חיפוש חומרים באינטרנט, הבנתי שזרועות הן עולם ומלואו והתאמתן לצרכים באופן מדויק מחוללת שינוי עצום בשולחן העבודה".

 

איך ידעת מה חשוב באמת בנושא לכאורה זניח ותוך כדי מעבר של ארגון בסדר גודל כזה?

"כמנהל מערכות מידע אני מכיר את החוויה של עבודה עם שני מסכים וכמה חשובה היכולת להזיז את המסך בקלות ובנוחות. הבנתי שהמשימה שהוטלה עליי קשורה לאיך כל אחד מהצוות ינהל את יום העבודה שלו ולכן ירדתי לרזולוציות ברמת המפרקים. (כל מפרק מאפשר כיוון נוסף ותנועתיות טובה יותר). 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - AVM

"לאחר חיפוש בגוגל הגעתי לחברת 'מבט מסכים וזרועות' שמשווקת זרועות של היצרנית Novus  וכבר מהשיחה הראשונה עם צבי זוסמן, מנכ"ל החברה, קיבלתי את הרושם שמדובר באדם מקצועי, שירותי, נעים ויעיל. היה לו חשוב שאבין את הנושא לעומק ואדע להגדיר את הצרכים של 'מזרח מערב' ובתחושה שקיבלתי היתה שמצאתי את השותף למשימת הזרועות". 

היום שאחרי

"ברגע שהתקנת זרועות, לא תמצא שני מסכים באותה פוזיציה בכל הארגון. מדובר בפריט שמאפשר לכל אחת ואחד לכוון את כל הישיבה מול המסך בקלילות ובמהירות, ופוזיציית הישיבה עלולה להשתנות מספר פעמים ביום. 

בנוסף, לאנשים ששולחן העבודה שלהם עמוס, כמוני, הזרוע מאפשרת לנצל את שטח השולחן באופן מיטבי וגם אם זה נשמע דבר פעוט- זה נותן תחושה "אוורירית" יותר, ואולי הדבר החשוב מכל הוא שזרוע היא חלק מסביבת עבודה ארגונומית ולכן הגב, העיניים והצוואר כואבים פחות". 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - AVM

טיפ למי שעכשיו היכן שהיית לפני כחצי שנה?

"אני יכול לומר בוודאות שאי אפשר למקם את הזרועות שלNovus  באותה שורה עם מוצרים מתחרים. בהחלט קיימות זרועות זולות יותר בשוק אבל כשאתה מחפש משהו אמין עם אחריות ארוכת שנים ומראה מנצח, Novus נמצאת בליגה הגבוהה ביותר. 

תוסיף לזה עושר של פתרונות עיצוביים משלימים לכל נושא סביבת העבודה, גם בתחום התאורה ואפשר להבין ש'מבט מסכים וזרועות' היא חברה יעילה שמבינה ומסייעת להגדיר את הצורך המדויק ביותר ולספק שירות ופתרון מנצח. לכל מי שמרהט משרד וחשובים לו האיכות, העיצוב והפונקציונאליות, אני ממליץ בחום לפנות וליהנות מהניסיון והמקצוענות". 

חוויית השירות

"ראוי להדגיש שהשירות שניתן היה שילוב ייחודי של 'אישי ומקצועי' שמשאיר טעם מצוין. איכות השירות באה לידי ביטוי לכל אורך הדרך, כך למשל כאשר בעלי החברה ביקש להחליף את התופסן איתו הותקנו כל הזרועות בארגון, קיבלנו מענה מהיר לשביעות רצוננו. לסיכום, התחושה היא של שותפות אמיתית למשימה מול גוף שמבין את האתגר. זה בהחלט מסביר מדוע 'מבט מסכים וזרועות' נבחרה לעבוד עם בתי חולים, בתי מלון וחברות גדולות במשק".

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
מינויים

סמנכ"ל כספים חדש במטריקס

נבו ברנר (45) מונה לסמנכ"ל הכספים של חברת הטכנולוגיה מטריקס, המונה כ-11,000 עובדות ועובדים ונסחרת בבורסה בשווי של כ-5 מיליארד ש"ח.  נבו ברנר. צילום –

לכתבה »
פולי

אמנות הפריים מאת Poly

חברת פולי היא מהדקדקניות ביותר ככל שזה נוגע לחווית המשתמש בשיחות ועידת הוידאו; איכות הקול, ניקוי רעשים ויכולת העברת תחושת ה'ביחד' באמצעות מעקב דובר או

לכתבה »
אירועים

קצב אחר לגמרי

המסלולים שעושות חברות וכמובן אנשים בתעשיית ה-Pro AV מרתקים אותנו, חלקם מתחילים כאנשי מכירות שהתאהבו בתחום ועוברים למחלקות הטכניות כי גילו אהבה חדשה, חלקם עושים

לכתבה »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל