כתבות נוספות בנושא

תמונות בכתבה- קרמר

חברת 'קרמר אלקטרוניקה' מהדקת את יחסיה עם מעגלי האינטגרטורים, היועצים ולקוחות הקצה בכיתת הלימוד המשוכללת אשר הקימה באייר-פורט סיטי, והפעם- קורס אודיו שהמחזור הבא שלו כבר מלא

, AVmaster מגזין המולטימדיה
, AVmaster מגזין המולטימדיה

יובל קרמר, מנהל חטיבת האודיו בחברת קרמר, מעביר קורס אודיו עשיר אשר מתחיל במושגי יסוד בסיסיים ומה חשוב לדעת על אודיו, עובר דרך 'איך לתכנן נכון פרויקט אודיו', ההבדלים בין הסוגים השונים של הרמקולים והמגברים, ומעמיק גם במערכות DSP מתקדמות וטכנולוגיית דאנטה. 

"המחזור הראשון עבר בתפוסה מלאה של הכיתה ובתמהיל מעניין של אינטגרטורים, לקוחות קצה ויועצים. הקהל היה מרותק ליובל והתגובות המצוינות גרמו לנו לפתוח מחזור נוסף שייערך ב 28 ליוני וגם הוא כבר מלא." אמר לנו עציון שמעוני, מנהל המכירות של קרמר בישראל. 

 

אודות המרצה

מר יובל קרמר, בעל ניסיון רב בתחום האודיו, הוא דירקטור מוצרי האודיו של חברת קרמר.

יובל מרצה מבוקש בכנסים עולמיים כגון ISE ו- InfoComm ובחברות המתמחות בתחום ה- AV PRO והרצאותיו הפכו לשם דבר בתחום החינוך, תכנון והטמעה נכונים של אודיו.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
מינויים

ClearOne ממנה מנכ"ל חדש

השינויים בתעשיית ה-Pro AV לא מפסיקים להגיע, בעדכון האחרון מ- ClearOne פורסם כי חבר המנהלים של החברה החליט לערוך שינוי משמעותי ולהחליף את מנכלי"ת החברה וראש

קרא עוד »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל