יום חמישי , דצמבר 2 2021

להפוך כל חלל לחדר ישיבות – HRT מציגה את הבשורה שלה בישראל

מסך גדול, כיסאות שממוקמים כך שכולם יראו אותו היטב וחיבור למחשב, לטאבלט או לסמארטפון של המציג, הן דרישות בסיסית ברוב מערכות ניהול חדרי הישיבות, אפילו ב-2019. מערכת חדשה של חברת HRT מבטיחה להביא, מעבר לכל התכונות האחרות שכבר הפכו לסטנדרט בתחום, גם אפשרויות חדשות לחלוטין

להפוך כל חלל לחדר ישיבות – HRT מציגה את הבשורה שלה בישראל, AVmaster
חדר ישיבות מקצועי - HRT (תמונה -HRT)

לאחרונה החלה החברה להציע את Huddle Hub One ו-Huddle Hub One+, או בקיצור HHO ו-HHO+. מדובר בקופסאות לניהול חדרי ישיבות שמתחברות לרשת הארגונית, ואליהן ניתן לחבר כמובן את המסך בחדר הישיבות ולהקרין אליו מצגת באמצעות מחשב, טאבלט או סמארטפון בעזרת אפליקציית Huddle Hub, הזמינה ל-Windows, Mac, Android ו-iOS. אלא שמעבר ליכולת ההקרנה ללא חיבור חוטי, כוללות הקופסאות הללו יכולות מתקדמות ביותר, שהופכות כל חלל בחברה לחדר ישיבות. 

להפוך כל חלל לחדר ישיבות – HRT מציגה את הבשורה שלה בישראל, AVmaster
all in ONE unit (תמונה - HRT)

כל אחת מהקופסאות מסוגלת ליצור ארבעה חדרים וירטואליים – כלומר פגישות שלא חייבות להתקיים בחדר הפיזי שבו הן נמצאות. פגישה כזו דומה לשיחת וידאו קבוצתית, שבה עד שישה מכשירים יכולים לשדר את התוכן שעל המסכים שלהם ל-150 מכשירים אחרים שמחוברים ל'חדר' באמצעות ווייפיי. ניתן לשתף מצגת, ואף להשתמש במצלמת וידאו (בין אם מדובר במצלמה מובנית במכשיר, במקרה של סמארטפון, או מצלמת רשת חיצונית במקרה של מחשב משרדי או חדר ועידות סטנדרטי) ובשלל שירותי VC ו-UC כגון סקייפ ו-Teams של מיקרוסופט, WebEx ו-Spark של סיסקו, Hangouts של גוגל, GoToMeeting, Slack ועוד.

להפוך כל חלל לחדר ישיבות – HRT מציגה את הבשורה שלה בישראל, AVmaster
דב קובסניאנו, מנכ"ל אולטק פתרונות (תמונה - אולטק)

מכיוון שניתן לשדר את התוכן מכל סוג מכשיר ולכל המכשירים המחוברים, ניתן לקיים ישיבות גם בחדרים ללא מסכים גדולים, ואף בחללים משותפים אחרים במקום העבודה. בגרסת הפלוס אף לא נדרש חיבור לרשת הקווית של החברה, כך שניתן "להקים" בעזרתה חדרי ישיבות ומצגות באולמות אירועים חיצוניים. בנוסף, מאפשרת גרסת הפלוס של המכשיר להגדיר שתי רשתות ווייפיי – אחת למורשים ואחת לאורחים. 

"פתרון זה ניתן לשילוב גם עם בחדר ועידה עם וידיאו קונפרנס, כך שאת אותם היתרונות שמקבלים עם ה HHO ניתן לקבל גם כאשר מבוצעת שיחות וידיאו בחדר ועידה. למשל – אין צורך בכבל HDMI לשולחן הישיבות כיוון שניתן להעביר הכל דרך ה HHO ב WI-FI  ועד 6 אנשים בחדר יכולים להציג תוכן בו זמנית לכל משתתפי הועידה" מסר דב קובסניאנו, מנכ"ל חברת אולטק סולושנייס. 

 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל