החברה תציע שתי סדרות של לוחות שיתוף עבודה בעיצוב חדשני, עם גודל מרבי של 98 אינץ' לצד כלים מובנים לשיתוף, שיקוף ויצירה

, AVmaster מגזין המולטימדיה
יצירה, תצוגה, שיתוף והכל באופן מובנה וחלק בלוחות אלחוטיים (תמונה: NorthVision)

 

NorthVision הקנדית תציג בתערוכת אינפוקום (InfoComm 2018) את לוחות העבודה והשיתוף החכמים והאלחוטיים שלה, VisionBoard. החברה תציג את שתי הסדרות, Elite המבוססת על מסכי LCD ואת Advanced המבוססת על מסכי IPS עם תאורת DLed במקום Led, ועם בהירות מעט גבוהה יותר בדמות 450/500 מול 350 לומנס.

בכל מקרה, כל הלוחות תומכים ברזולוציה מרבית של 4K, מהקטן שבהם בגודל 65 אינץ' ועד הגדול ביותר בגודל של 98 אינץ', כשמסכי ה-Elite נהנים מניגודיות טובה יותר, אם כי הם תומכים ב-10 נקודות מגע לעומת 20 נקודות מגע בסדרה המתקדמת יותר.

לוחות העבודה החכמים הללו מבוססים על מערכת ההפעלה Android בגרסה 5.0 ומעלה, והם מגיעים עם 2 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-8 גיגה-בייט זיכרון אחסון מובנה, כדי לשמש כמערכת סגורה עם אפליקציות מובנות שמאפשרות ליצור, להקליט ואף לבצע תהליכי זיהוי כתב יד. כמו כן מגיעים המסכים עם תמיכה באפשרות לשיתוף מספר לוחות לצורך שיקוף או הארכה של שטח העבודה.

לוחות VisionBoard מגיעים עם שלל תוכנות מותאמות המאפשרות שימושי לוח לבן מתקדמים ושיתוף תצוגה מהתקנים ניידים אל הלוח ובחזרה באופן אלחוטי, כולל אפשרויות שיתוף פעולה עם מספר בלתי מוגבל של משתמשים, וכן אפשרות להתחבר אל המערכת כדי לקבל את התצוגה באופן מיידי גם בהתקן הנייד כדי להביט בה מקרוב.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל