יום שני , אוקטובר 18 2021

לנובו משיקה בארץ מסך נייד לעבודה גמישה ממשפחת ה ThinkVision

לנובו משיקה בישראל את ThinkVision M14t – מסך נייד בעיצוב אלגנטי המאפשר הרחבה של שולחן העבודה הממוחשב, מוסיף אינטראקציית מגע למחשב, מאפשר לתכנן, לצייר, להציג ולכתוב הערות ומציע חוויית משתמש משופרת עבור עובדים ניידים ועובדים מרחוק. 

לנובו משיקה בארץ מסך נייד לעבודה גמישה ממשפחת ה ThinkVision, AVmaster
תמונה - לנובו

המסך הנייד הדקיק והקל, ששוקל 688 גרם בלבד, הוא מסך מגע בגודל 14 אינץ' ברזולוציית FHD, עם זיהוי של עשר נקודות מגע בו זמנית ותמיכה בעט אלקטרוני המציע עד 4,096 רמות לחץ. ThinkVision M14t כולל אפשרות סיבוב לתמיכה בעבודה אופקית ואנכית עם תמיכה של מעמד ייעודי, פתרון חיבור כבלים פשוט ושני חיבורי USB Type-C שמוסיפים גמישות לסביבת העבודה.

ThinkVision M14t הוא דור המשך ל-M14 המצליח והוא מספק פונקציונליות נוספת, כמו הוספת יכולת מגע למחשבים שאינם מצוידים במסך כזה. ניתן לצרף את ה-M14t עם העט האקטיבי והמנשא (Sleeve) הייעודי שלו, לכל נייד ThinkPad שתומך ב-USB-C, או כל מחשב תומך USB-C אחר, כדי לקבל סביבת עבודה ניידת אמיתית.

לנובו משיקה בארץ מסך נייד לעבודה גמישה ממשפחת ה ThinkVision, AVmaster
תמונה - לנובו

M14t עוצב לעידן העבודה הגמישה והוא המלווה המושלם עבור מקצוענים בתנועה שמתאימים את עצמם לסביבת העבודה ההיברידית. תמונה חדה ומדויקת עם בהירות של 300 ניט, כמו גם זוויות צפייה מרשימות, הופכים אותו למסך אידיאלי לשימוש במצגות או לניהול מספר חלונות תוכן בו זמנית בפריסה על פני שתי תצוגות. יכולת ההטיה והאפשרות להתאים את גובהו כדי להבטיח את זוויות הצפייה הנוחות ביותר, וכן התמיכה בטכנולוגיית מזעור האור הכחול TÜV Rheinland, מאפשרים למשתמשים לעבוד תוך מזעור מאמץ העיניים.

העט האלקטרוני האקטיבי, שתומך ב-4,096 רמות לחץ, מציע דיוק ברמה הגבוהה ביותר בפעולות כמו ציור, רישום ושיתוף. סיבוב המסך ממצב רישום בתצוגה אופקית למצב אנכי מתבצע בפשטות רבה הודות לחיישנים שמזהים באופן אוטומטי את הסיבוב, ללא צורך בתוכנה נוספת או בהתקנת מנהלי התקנים. בנוסף, תפריט צף מאפשר גישה נוחה להגדרות הבהירות, הניגודיות והסיבוב.

לנובו משיקה בארץ מסך נייד לעבודה גמישה ממשפחת ה ThinkVision, AVmaster
תמונה - לנובו

באמצעות מחבר ה-USB-C, יכול המסך לשמש גם כרכזת USB-C לעבודה חלקה גם עם התקני USB-C שאינם שייכים למשפחת ה-ThinkPad של לנובו. M14t מציע קלות שימוש, במיוחד בעבודה תוך כדי תנועה. התחברו, צרו, הציגו והתאימו את הגובה בכל מקום שאתם נמצאים ובנוחות רבה.

זמינות–   ThinkVision M14t זמין להזמנות. 

 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל