יום חמישי , ספטמבר 24 2020

מהיום לא נפספס את הדוור או השליח גם אם אנחנו לא בבית

הומיסמרט משיקה את מערכת האינטרקום האלחוטי החכם- מדלת הכניסה ישר לנייד. מהיום אפשר לפתוח את הדלת לכל מבקר מכל מקום בעולם בקלות ובביטחון 

תמונה - יח"צ

חברת הומיסמרט מפתחת, מייצרת ומשווקת פתרונות חשמל חכם כוללים למגורים ולעסקים הכריזה על השקת מערכת האינטרקום החכם מדלת הכניסה ישירות למכשיר הנייד. הפתרון המתקדם של הומיסמרט מייצר שליטה ונוחות למשתמשים וחיסכון דרמטי בעלויות וזמני ההתקנה עבור יזמים וקבלנים.  

האינטרקום החכם נשלט באמצעות אפליקצייה ייעודית המאפשרת למשתמשים לפתוח את דלתות הכניסה מכל מקום בעולם באמצעות המכשיר הנייד. 

איך זה עובד? כאשר האורח שבכניסה מצלצל באינטרקום מתקבלת הודעת פוש לנייד בנוסף לצלצול הרגיל. המארח יכול לראות את האורח בווידאו, על גבי מסך הסמארטפון מכל מקום בעולם, לשוחח עימו קולית ולהחליט האם לפתוח או לא. 

הפתרון החדש ממשיך את קו מוצרי החברה המאפשרים שליטה במרחב שמחוץ לבית או במרחבים הציבוריים בבניינים משותפים, והוא מתממשק ומופעל מאותה האפליקציה שמפעילה גם את מערכת החשמל החכם השולטת בכל המכשירים החשמליים והאלקטרוניים בבתי מגורים ובעסקים.  

האינטרקום החכם מאפשר גם החלפת סיסמאות קלה ופשוטה מהאפליקציה וכולל מערכת ניהול הרשאות אשר מונעת את זליגת מספר הקודן במהלך הזמן לאורחים ושליחים מקריים. 

מצד היזמים והקבלנים המתקינים את המערכת, המערכת יוצרת חיסכון דרמטי בעלויות ההתקנה שיכול להגיע עד 50% לעומת מערכות האינטרקום הכבילות המקובלות בשוק. המערכת של הומיסמרט מייתרת חיווט והולכת תשתיות וחוסכת זמן עבודה משמעותי.   

בפרוייקטים המצטרפים להומיסמרט קיימת אפשרות להתקנת מערכות חשמל חכם דרכה ניתן לשלוט בכל החשמל הביתי, להגדיר תרחישים ותכניות עם טיימרים, לקבל התראות וליהנות מחסכון משמעותי של עד 30% בצריכת החשמל. 

פתרונות האינטרקום והחשמל החכם של הומיסמרט מתאימים לפרוייקטים של מגורים, בתים פרטיים ומשרדי עסקים קטנים וגדולים, כולל אפשרות לבצע התאמות ספציפיות לכל פרויקט ולקוח .