מה אפשר ללמוד על הקשר בין מודעות של הנהלה לצוותי עבודה מנצחים

כתבות נוספות בנושא

אלפי עובדי רד-האט הפזורים בעשרות מדינות בעולם, נעזרים בלמעלה מ 800 חדרי ישיבות מאובזרים המאפשרים להם להמשיך ולהצמיח את הארגון הענק 

תמונות ווידאו בכתבה - ערן לם

הנהלת רד-האט מאמינה בתקשורת בינאישית מקסימלית, ועל אתגר הפרישה ברחבי הגלובוס היא מתגברת באמצעות פתרונות וידאו-קונפרנס מקצועיים, המהווים כלי עבודה בסיסי לעובדיה. 

מינימום 'קונטרול' מקסימום אוטומציה

עד לפני כחמש שנים האחריות על חדרי הישיבות של החברה היתה מוטלת על יחידת התפעול הארגונית, אולם עם התפתחות הטכנולוגיה ומערכות התקשורת המורכבות, יחד עם התובנה כי חדרי ישיבות מקצועיים הם כלי משמעותי לניהול תהליכי הארגון וצמיחתו, קיבלה מחלקת ה IT את ניהול האופרציה. המהלך הוכח כמנצח מאחר ומחלקת ה IT אשר מכירה את ארגז הכלים הארגוני ומודעת לחשיבות הסינרגיה ביניהם, הביאה למצב שהדרישה לחדרי הווידאו רק עולה. 

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
, AVmaster מגזין המולטימדיה

שותפות אמיתית

העבודה עם יצרנים ואינטגרטורים מובילים מאפשרת לרד-האט להתאים ולהגמיש את המערכות הטכנולוגיות למתודולוגיות העבודה הייחודיות שלה. צוות ה IT של רד-האט, תיכנן ויצר יחד עם צוות המהנדסים של קרמר אלקטרוניקה בישראל, קיטים מפורטים לכל סוג של חדר ובכך יצרה רד-האט אינדקס לעשרות סוגי חדרים, אשר יכול לשמש בקלות כל אינטגרטור לבנייה או תחזוקת סוגי החדרים השונים ברחבי העולם. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
, AVmaster מגזין המולטימדיה

שגרת שימוש של מקצוענים

בדיוק באותו אופן משמעותי בו עולה השימוש בחדרי הישיבות בחברה, כך יורדת כמות התלונות על השימוש בהם, וזה לא במקרה אלא משתי סיבות עיקריות- אוטומציה מקסימלית אשר תוכננה מראש ומאפשרת חיבור פשוט ומיידי יחד עם מיומנות תפעול גבוהה של המשתמשים. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

קרא עוד »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

קרא עוד »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל