מחפשים עבודה? מאה משרות חדשות במגזר הציבורי במטריקס

בעקבות אישור התקציב המדיני לאחרונה, ולאור הפרויקטים הטכנולוגיים הרבים שהוא מביא עמו במגזר הציבורי, חברת הטכנולוגיה מטריקס יוצאת בסדרת גיוס עובדים עבור פרויקטים ממשלתיים שונים. מטריקס, שזכתה בשנה החולפת במספר הרב ביותר של מכרזים טכנולוגיים, אותם היא עתידה לבצע עבור הממשלה, תגייס כ-100 עובדים חדשים למשרות טכנולוגיות שונות.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
ליאת מילר. קרדיט יחצ מטריקס

בין התפקידים המבוקשים ביותר במגזר הציבורי אליהם מגייסת החברה נמנים מנתחי מערכות, מפתחים, מנהלי פרויקטים, אנשי SAP, אנשי אבטחת מידע וסייבר, טכנאים ואנשי סיסטם. העובדים החדשים צפויים להשתלב במגוון רחב של גופי ממשלה וביניהם משרדי הבריאות, הביטחון, המשפטים, החינוך, התחבורה וכן במשטרה ובגופים בטחוניים אחרים, כמו גם ברשויות מקומיות ובחברות מממשלתיות נוספות. זאת במסגרת מספר רחב של פרוייקטים ופיתוחים אותם אמורה לעשות חברת מטריקס עבור לקוחותיה במגזר הציבורי . המשרות שנדרשות לאיוש הן בתחומים החמים ביותר בתעשיית ההייטק, כמו סייבר, ענן, דאטה, דיגיטל ועוד.

העובדים שייקלטו במטריקס יקבלו לאורך הדרך כלים רבים שיסייעו להם בהתפתחות מקצועית ואישית, החל מהכשרות, וובינרים מקצועיים והרצאות טכנולוגיות, ועד פעילויות שמטרתן לקדם את הרווחה של העובדים. כך למשל, בין היתר מתאפשרת לעובדים גמישות רבה במסגרת עבודה היברידית וקיימת בפניהם האופציה לעבור בין תחומי עיסוק שונים בתוך החברה, על מנת לתת מענה לצורך הנפוץ היום בגיוון ושינוי מקצועי.

ליאת מילר, מנהלת מגזר ממשלה וציבורי במטריקס, אמרה: "בשל ההאצה הדיגטילית שהגיעה עם משבר הקורונה, לצד יציאתם לדרך של הרבה מאוד פרויקטים חדשים במגזר הממשלתי, גדל הביקוש לאנשי טכנולוגיה שיוכלו לבצע ולאפיין פרויקטי מחשוב חדשים במגזר הציבורי. על אף העניין הרב שעובדים יכולים למצוא בפרויקטים הרוחביים שמבצעת המדינה, המוסדות הציבוריים מתקשים להשוות את התנאים של החברות הפרטיות במסגרת התחרות הקשה על עובדים טכנולוגיים בענף ההייטק, בשל המחסור הגדול בעובדים. אל הוואקום הזה נכנסת מטריקס שמאפשרת לאותם עובדים פוטנציאליים מצד אחד ליהנות מעולמות התוכן הייחודיים של המגזר הציבורי, ומצד שני לעבוד בחברת הטכנולוגיה הגדולה בישראל, על כל המשתמע מכך. התיווך הזה מאפשר למטריקס לאייש את המשרות הנדרשות במגזר הציבורי באמצעות עובדים שנהנים מתנאי העסקה טובים ועניין מקצועי איכותי לטווח ארוך".

 
שתפו
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
הודעות לעיתונות

ביצועים ועיצוב אאוט, חוויית שימוש אין – הטרנדים בתחום הרכב

מנכ״לית HARMAN ישראל: ״היצרנים אימצו בחום את המעבר למכוניות מבוססות התוכנה, המקושרות כל הזמן הקישוריות הקבועה  מאפשרת לפתח מודלים עסקיים שיאפשרו לצרכנים, לראשונה, לרכוש שירותים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל