מחקר: שוק התצוגות יגיע ב-2025 לנפח של כ-206 מיליארד דולרים עם עליה של 7.4% לשנה

, AVmaster מגזין המולטימדיה
דרישה שרק הולכת וגדלה – שוק התצוגות בזינוק קדימה (תמונה: AMR)

 

שוק התצוגות נמצא בתקופה של פריחה, והוא ימשיך להתקדם קדימה בהיבט של הכנסות עם צמיחה שנתית ממוצעת של 7.4% בין 2018 שזה עתה הסתיימה ועד 2025. בסיום אותה שנה אמור נפח ההכנסות של השוק להסתכם בכ-206.29 מיליארד דולרים. כך עולה מדו"ח שפרסמה חברת מחקרי השוק AMR (ר"ת של Allied Market Research). מדובר בגידול משמעותי מאוד לעומת 2017 שהסתיימה בהכנסות כוללות של השוק ב-כ-115.6 מיליארד דולרים.

לפי AMR, צפון אמריקה תמשיך לתרום הכי הרבה להכנסות הכוללות של השוק, והמכירות של תצוגות דיגיטליות באזור יסתכמו ב-2025 בכ-66.9 מיליארד דולרים. עם זאת, קצב גידול המכירות באזור הזה יהיה נמוך מהממוצע בשוק ויעמוד על כ-4.7% בלבד. אזור דרום מזרח אסיה/אוסטרליה יתרום הכי הרבה מבחינת הצמיחה של השוק בתקופה הזו, עם ממוצע גידול של כ-11.7%.

התפתחויות בתצוגות גמישות, גידול בביקוש למכשירים עם מסכי OLED והמשך הגידול במגמה של שילוב מגע בתצוגות יספקו את הדלק לגידול הצפוי הזה, וזאת למרות שהעלויות הגבוהות של טכנולוגיות התצוגה החדישות יותר, כמו תצוגות שקופות, ישמשו כסוג של מעצור במשך השנים הקרובות. כמו כן מספר הדו"ח שיצרניות התצוגות ממוקדות כיום בעיקר בפיתוח טכנולוגיה ומוצרים שמיועדים לתצוגות גדולות ולהצגת תמונות באבחנה גבוהה, בעוד שעם השנים ההתמקדות תעבור ליצירת מסכים גמישים, דקים ועמידים יותר.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל