מיצובישי אלקטריק מציגה ב-ISE 2019 את פורטפוליו מסכי ה-4DG המורחב שלה

, AVmaster מגזין המולטימדיה
מסכים חדשים בגודל של עד 98 אינץ'. מיצובישי בתערוכה (תמונה: Mitsubishi Electric)

 

פורטפוליו פתרונות התצוגה הגדולים של מיצובישי אלקטריק (Mitsubishi Electric) זכה לאחרונה, לפי החברה, להרחבה גדולה יחסית. לפי החברה היא שחררה לא פחות משבע תצוגות חדשות בסדרת ה-4Diamond Grid שלה, בגדלים שנעים בין 49 ל-98 אינץ', כולל גרסאות של קירות וידאו משובצים כאריחים וכן גרסאות ביחס היבט רחב יותר.

את התצוגות החדשות הללו הביאה עמה מיצובישי אלקטריק לדוכן שלה ב-ISE 2019, ולדבריה הן פותחו בעזרת שותפות לדרך בבריטניה ואירופה במטרה לאפשר לאינטגרטורים גמישות רבה יותר, יכולת התאמה גבוהה יותר לדרישות של הלקוחות הסופיים, וכן יכולת לספק לעתים קרובות יותר פתרונות מדף עבור מערכות תצוגה לחדרים באפיונים שונים.

התצוגות מחולקות בפועל לארבע קטגוריות: מסך 49 אינץ' ברזולוציית FHD; מסכי 75, 86 ו-98 אינץ' ברזולוציית 4K; תצוגת 55 אינץ' עם מסגרת דקיקה במיוחד (eXNB) לשימוש בקירות וידאו; ומסך 88 אינץ' רחב במיוחד ברזולוציית 3840×1080 פיקסלים. כל שבע התצוגות החדשות מבוססות על פאנל IPS עם זמן תפעול ממוצג של כ-50,000 שעות. כל הדגמים מגיעים עם חיבור DisplayPort 1.2a, חיבור HDMI, וחיבור ה-D-Sub הוותיק. דגם ה-eXNB מגיע גם עם חיבור DVI-D והוא אמור לפי החברה להחזיק מעמד 60,000 שעות עבודה בסגנון 24/7. כן מציעה החברה מעמדים ממונעים עבור תצוגות ה-75 וה-86 אינץ'.

בדוכן למעשה יוצגו שלושה סוגים של מסכי מסגרת צרה, שניים מהעידן הנוכחי עם מסגרת בעובי של 0.9 מ"מ, האחד בבהירות 500 ניט והשני בבהירות של 700 ניט, וכן דגם עתידי שאמור להגיע לשוק בפועל בשנה הבאה עם מסגרת ברוחב של 0.44 מ"מ בלבד.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל