האם בשנים האחרונות חלה ירידה בשימוש במטריצות? אביעד כהן ורן נפתלי מדברים על הפתרון, התחליפים ומה באמת קורה בשטח. 

עוד לפני פרוץ מגיפת הקורונה, החל השוק לתת מענה באמצעות פתרונות שהולמים יותר את חדרי הישיבות, ותחום ה UC. מה שהיה פעם ארכיטקטורת פתרון שלמה, עובר להיות פשוט וקל להטמעה ויישום. הרעיונות והחזון בשלב הדיאלוג עם הלקוח משתנים גם הם. 

במציאות יש פיזיקה די ברורה- מי שמציג יושב לרוב באותו מקום. מה שאומר שארכיטקטורת השולחן די דומה. החיבורים נמצאים בנקודה אחת לצד מספר פתחי 'שירות'. 

בחדרים השונים ניתן למצוא יותר ויותר מכשירי All-In-One אשר הופכים נפוצים, כאשר ביישומים אחרים כמו חדרי בקרה יש בהחלט צורך במטריצות, בעיקר המבוססות IP אשר נותנות מענה ל Real-Time, ניהול והגדרת מקורות ועוד. 

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »
Crestron

כיצד שיפרה Crestron את התשתיות החכמות בבניין הדגל של "קורנינג פתרונות אופטיים"

חברת קורנינג נחשבת לחלוצה היסטורית בתחום האופטיקה והשימוש בזכוכית ושיתוף הפעולה שלה עם Crestron הוא רק מתבקש, בזכותו הופכים הביקורים והעבודה בבניין ליעילים ונוחים יותר

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל