הטמעת העברת וידאו ואודיו על תשתית רשת סטנדרטית וגמישה הולכת וצוברת תאוצה. מקבלי ההחלטות בסקטורים כמו צבא ובטחון, בנקאות, ביטוח, כיבוי אש, משטרה, ממשלה ואפילו רשויות וקורפרייטס מאותגרים מחיבור מאות ואף יותר של נקודות קצה מרוחקות. אתגר הדורש אבטחת מידע, סיוע מרחוק, יכולות גדילה פשוטות ועוד. 

ניר אליזוב. תמונה - AVM

"בשונה מתשתית אחודה, העברת וידאו ואודיו על תשתית IP אינה מצריכה תשתיות מורכבות ומספקת פתרון מעולה לניהול מקורות ויעדים מרובים, קירות וידאו ועוד, תוך השגת עלות בעלות כוללת נמוכה במיוחד ככל שמספר נקודות הקצה עולה", אומר ניר אליזוב, Pre-Sale בחברת קרמר, מובילה באספקת פתרונות AV כבר למעלה מארבעה עשורים.  

אליזוב יעביר מחר, 19-09 בשעה 10:00 וובינר מקצועי בנושא במיוחד לקהל המקומי בו ידבר על סוגי הדחיסה הקיימים, תעבורה ברשת ועוד: "קרמר מספקת פתרונות התומכים בכל סוגי הקודקים הקיימים והמשמעות של זה היא כל סוגי הדחיסה. סל המוצרים שלנו תומך בפתרון הנכון לכל אתגר והנגשתו לצד פשטות הפעלה". 

לחברת קרמר שיתוף פעולה עם חברת נטגיר כך שהלקוח מקבל פתרון מעטפת מלא הכולל סוויץ Certified. מדובר ביתרון משמעותי עבור לקוחות רבים בישראל, ואם כבר ישראל- גם מרכז הפיתוח של קרמר נמצא כאן. עושה רושם ששווה להשתתף. פרטים בקישור \

 
Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG