מסע הרכש: ג'י-אן אודיו רוכשת את אלטיה ליצירת פתרון AV שלם למרחבי היוועדות

, AVmaster מגזין המולטימדיה
חיבור מיידי לפתרון AV משולב למרחבי היוועדות – ג'י-אן אודיו ואלטיה (תמונה: GN Audio)

 

ג'י-אן אודיו (GN Audio), היצרנית הידועה של מותגי הדיבוריות ואמצעי השמע Jabra ו-BluParrot, הודיעה כי היא רוכשת את חברת ההזנק אלטיה (Altia System), יצרנית המצלמות שהמציעה פתרונות שונים ומגוונים לתחום הווידאו. החברה ידועה בעיקר בזכות כולל PanaCast, מצלמה בזווית רחבה במיוחד של 180 מעלות המתחברת בקלות למחשב.

GN Audio נחשבת לחברה מובילה בתחום פתרונות האודיו החכמים, ובמיוחד לשוק מוקדי השירות והמשרדים, ומציעה מגוון רחב של אוזניות מקצועיות ורמקופונים (Speakerphones) שמטרתם לשפר את יעילות העבודה ולהשיג פרודוקטיביות גבוהה יותר.

לפי החברה המטרה ברכישת אלטיה היא להתרחב במטרה להציע פתרונות AV ותקשורת משולבים, עם תמיכה מובהקת במרחבי שיתוף פעולה. בג'י-אן מתכוונים לשלב את המצלמות הייחודיות של אלטיה בעיקר עם הפתרונות בקווי המוצרים Jabra Evolve ו-Jabra Speak, כי בכך החבר הפותחת דלת רחבה מאוד לשוק האטרקטיבי של של מוצרי AV משולבים ומלאים המיועדים למרחבי היוועדות ברחבי הארגונים.

"הרכישה מחזקת עוד יותר את ההצעה הייחודית ורבת הערך שלנו כחברה מובילה בתחום תקשורת הווידאו והאודיו המשולבת. שילוב המומחיות בתחום האודיו של ג'י-אן אודיו, האקו-סיסטם של השותפות שלה והגישה לערוצים הגלובליים עם טכנולוגיית הווידאו מאלטיה יאפשר לנו לקחת את החוויה בשיחות הוועידה לרמה חדשה לחלוטין", אמר רנה-סוונדסן-טון, נשיא ומנכ"ל ג'י-אן אודיו.

מדובר בעסקה בה יועבר לידי המשקיעים בחברה שהוקמה ב-2011, כולל זרוע ההשקעות של אינטל (Intel), סכום בשווי של 125 מליון דולרים במזומן ובאגרות חוב. אלטיה אמורה להמשיך לשמש כחברת בת בהחזקה מלאה של ג'י-אן אודיו.

"שילוב הווידאו המקיף והחכם של PanaCast עם פתרונות האודיו החכמים של ג'י-אן אודיו יאפשר לנו לספק סגנון חדש לחלוטין של פתרונות שיתוף פעולה ללקוחות שלנו. הפתרונות המבוססים על PanaCast מאפשרים לחברות לשפר את חוויית המשתתפים בפגישות, למכן את תזרימי העבודה, ולשפר את היעילות העסקית", אמר אוראנגזב חאן, נשיא ומנכ"ל אלטיה.

 

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל