מעצבת את עתיד התעשייה – חברת SyncPro זוכה בפרס בינלאומי

חברת SyncPro, אשר הוקמה על ידי עומר ברוקשטיין ובוריס דינקביץ', מעצבת את עתיד ה-Pro AV עם פלטפורמת הענן פורצת הדרך שלה. כעת, זכתה החברה להכרה בין לאומית, עם זכייתה בפרס ה-Inavation של המגזין הבינ"ל Inavate בקטגוריית החברה החדשה המבטיחה ביותר.

תמונה ראשית - inavate

, AVmaster מגזין המולטימדיה
מימין - עומר ברוקשטיין ובוריס דינקביץ. קרדיט - SyncPro

SyncPro מפתחת פלטפורמה ענן ייחודית, המאפשרת ליצרני חומרה לממשק את יחידות הקצה שלהן לענן ולאפשר ללקוחות קצה ואינטגרטורים לקבל חיווי על פתרונות ה AV שנפרשו והוטמעו בארגון. הפלטפורמה מאפשרת ליצרנים לתחזק קשר ארוך ומשמעותי עם לקוחותיהם, דרך מודלי שירות מתקדמים תוך יכולת יישום של מספר פתרונות שונים המנוהלים מתוך ממשק אחד.

עם שנות ניסיון מרובות בתעשייה יזם ברוקשטיין את הקמתה של החברה יחד עם דינקביץ' שמאחוריו מספר אקזיטים מוצלחים. לדברי החברה, עם הירידה המתמדת במחירי ה Hardware ומעבר של לקוחות רבים לפתרונות פשוטים, מבוססי תוכנה Zoom, Teams ואחרים,  יצרנים ואינטגרטורים מחויבים להתאים את עצמם למציאות החדשה, ולהציע ללקוחותיהם שירותים מתקדמים, מבוססי ענן.  

לקוחות רבים בארץ ובעולם כבר משתמשים בפלטפורמת החברה, והיא צפויה להציג אותה לראשונה בבמה הבינלאומית בתערוכת אינפוקום 2021 בפלורידה, ארה"ב.

"אנו שמחים מאוד על הזכייה בפרס ועל ההכרה הבינלאומית בערך ובייחודיות אותם אנו מספקים ליצרנים, לקוחות קצה ואינטגרטורים. בחודשים הקרובים, ולקראת תערוכת אינפוקום, נשמח לחשוף עדכונים מרגשים נוספים", נמסר מהחברה. 

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVIXA

מחשבות על מאי

כילדים שיחקנו במשחק שנקרא 'ים-יבשה', זה היה הרבה לפני שהמסכים הפכו כל כך דומיננטיים בחיים של כולנו. בשנתיים האחרונות זה הפך עבורי משחק שבו המילה

לכתבה »
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »
Crestron

כיצד שיפרה Crestron את התשתיות החכמות בבניין הדגל של "קורנינג פתרונות אופטיים"

חברת קורנינג נחשבת לחלוצה היסטורית בתחום האופטיקה והשימוש בזכוכית ושיתוף הפעולה שלה עם Crestron הוא רק מתבקש, בזכותו הופכים הביקורים והעבודה בבניין ליעילים ונוחים יותר

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל