מעצבת את עתיד התעשייה – חברת SyncPro זוכה בפרס בינלאומי

חברת SyncPro, אשר הוקמה על ידי עומר ברוקשטיין ובוריס דינקביץ', מעצבת את עתיד ה-Pro AV עם פלטפורמת הענן פורצת הדרך שלה. כעת, זכתה החברה להכרה בין לאומית, עם זכייתה בפרס ה-Inavation של המגזין הבינ"ל Inavate בקטגוריית החברה החדשה המבטיחה ביותר.

תמונה ראשית - inavate

, AVmaster מגזין המולטימדיה
מימין - עומר ברוקשטיין ובוריס דינקביץ. קרדיט - SyncPro

SyncPro מפתחת פלטפורמה ענן ייחודית, המאפשרת ליצרני חומרה לממשק את יחידות הקצה שלהן לענן ולאפשר ללקוחות קצה ואינטגרטורים לקבל חיווי על פתרונות ה AV שנפרשו והוטמעו בארגון. הפלטפורמה מאפשרת ליצרנים לתחזק קשר ארוך ומשמעותי עם לקוחותיהם, דרך מודלי שירות מתקדמים תוך יכולת יישום של מספר פתרונות שונים המנוהלים מתוך ממשק אחד.

עם שנות ניסיון מרובות בתעשייה יזם ברוקשטיין את הקמתה של החברה יחד עם דינקביץ' שמאחוריו מספר אקזיטים מוצלחים. לדברי החברה, עם הירידה המתמדת במחירי ה Hardware ומעבר של לקוחות רבים לפתרונות פשוטים, מבוססי תוכנה Zoom, Teams ואחרים,  יצרנים ואינטגרטורים מחויבים להתאים את עצמם למציאות החדשה, ולהציע ללקוחותיהם שירותים מתקדמים, מבוססי ענן.  

לקוחות רבים בארץ ובעולם כבר משתמשים בפלטפורמת החברה, והיא צפויה להציג אותה לראשונה בבמה הבינלאומית בתערוכת אינפוקום 2021 בפלורידה, ארה"ב.

"אנו שמחים מאוד על הזכייה בפרס ועל ההכרה הבינלאומית בערך ובייחודיות אותם אנו מספקים ליצרנים, לקוחות קצה ואינטגרטורים. בחודשים הקרובים, ולקראת תערוכת אינפוקום, נשמח לחשוף עדכונים מרגשים נוספים", נמסר מהחברה. 

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
מינויים

סמנכ"ל כספים חדש במטריקס

נבו ברנר (45) מונה לסמנכ"ל הכספים של חברת הטכנולוגיה מטריקס, המונה כ-11,000 עובדות ועובדים ונסחרת בבורסה בשווי של כ-5 מיליארד ש"ח.  נבו ברנר. צילום –

לכתבה »
פולי

אמנות הפריים מאת Poly

חברת פולי היא מהדקדקניות ביותר ככל שזה נוגע לחווית המשתמש בשיחות ועידת הוידאו; איכות הקול, ניקוי רעשים ויכולת העברת תחושת ה'ביחד' באמצעות מעקב דובר או

לכתבה »
אירועים

קצב אחר לגמרי

המסלולים שעושות חברות וכמובן אנשים בתעשיית ה-Pro AV מרתקים אותנו, חלקם מתחילים כאנשי מכירות שהתאהבו בתחום ועוברים למחלקות הטכניות כי גילו אהבה חדשה, חלקם עושים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל