מערכת האודיו לחדרי ישיבות HDL300 של נורווה זכתה למעמד של מומלצת עבור חדרים מבוססי Zoom

, AVmaster מגזין המולטימדיה
HDL300 – לשיפור מערכת האודיו בחדרי ישיבות עם Zoom (תמונה: Nureva)

 

נורווה (Nureva), יצרנית של פתרונות שיתוף פעולה ושיחות וידאו לחדרי ישיבות, הכריזה כי מערכת האודיו שלה HDL300 צוינה בידי זום (Zoom) כמומלצת להתקנה כפתרון אודיו עבור חדרי ישיבות המבוססים על Zoom Rooms של החברה. לפי נורווה, התוספת של HDL300 מעניקה ללקוחות של זום מערכת מיקרופונים יעילה במיוחד המכסה את כל חדר הישיבות בעזרת אלפי מיקרופונים וירטואליים, ובעלות נוחה לקופת הארגון.

HDL300, לפי החברה, היא מערכת שמציעה התקנה קלה עם קישוריות בסגנון 'חבר והפעל', עם יכולת כיול אוטומטית ועם התחברות קלה יחסית לטכנולוגיות ומרכיבים אחרים שנמצאים בחדר, וזאת במטרה לאפשר שיתוף פעולה חלק ואיכותי בסביבה דינמית בה למרות שאנשים נמצאים בתנועה, המטרה היא לשמור על רמה אחידה ואחודה של האודיו, וזאת במקביל לאפשרות להשתמש ב-HDL300 לתמיכה בהשמעת אודיו ובתצוגות מבוססות וידאו.

בנורווה מספרים כי המערכת מבוססת על טכנולוגיה קניינית בשם Microphone Mist שעוזרת למקם ברחבי חדר הישיבות 8,192 מיקרופונים וירטואליים כדי לאפשר קליטת אודיו ברמה גבוהה מכל פינה בחדר, ולא משנה היכן נמצאים הדוברים ובאיזה כיוון הם מדברים, וזאת במקביל למערכת כיול אוטומטית שפועלת באופן רציף ושימוש בלוגריתמים לביטול הדהוד בחדרי ישיבות והתוועדות בינוניים עד גדולים.

"אנחנו שמחים שזום הוסיפה את HDL300 לרשימת המוצרים המומלצים שלה עבור Zoom Rooms. אנחנו מתרגשים לראות תגובות של לקוחות של זום הנחשפים לאפשרות להוסיף את מערכת האודיו החדשה והחדשנית הזו למרחבי העבודה שלהם", אמרה ננסי נולטון, מנכ"לית נורווה שהוסיפה שהחברה תציג את המערכת ואת הפעילות שלה עם זום בדוכן שלה ב-ISE 2019.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל