שבת , דצמבר 4 2021

אולימפיאדה 2020 ברזולוציית 8K ממצלמת הווידיאו של חברת Sharp

רשות השידור הציבורי של יפן מסרה שהיא צפויה להעביר את כל תכני אולימפיאדת 2020 בטכנולוגיית 8K. חברת Sharp תצא בחודש דצמבר השנה עם מצלמת ווידיאו שתספק את תשתית השידור. מצלמת הווידיאו 8K למדליית הזהב

תהליך התכנון המתרחש כבר היום לקראת אולימפיאדת 2020 בטוקיו נשען על פיתוחן של מערכות חדשות. ובימים אלה יצאה חברת Sharp בבשורת מצלמת הווידיאו הראשונה בעולם בטכנולוגיית 8K.

אולימפיאדה 2020 ברזולוציית 8K ממצלמת הווידיאו של חברת Sharp, AVmaster

המצלמה החדשה מייצרת תמונות 10 ביט בטכנולוגיית  8K, ברזולוציה של 7680 X 4320  וב- 60 פריימים לשנייה. המצלמה מתאימה לחדרי שידור או לצילום מקצועי, וצפויה להימכר בדצמבר השנה במחיר של 77,600 דולר.

במסיבת העיתונאים שיזמה חברת Sharp ביפן, נמסר כי מלבד היכולת לצלם תמונות ווידיאו ברזולוציה של 8K, תוכננה המצלמה להקל על הליך הצילום וההקלטה, והכי חשוב – להקל על עבודת העריכה. במצלמה קיימת טכנולוגיית דחיסה שמבטיחה עומס מינימלי בזמן העריכה.

אולימפיאדה 2020 ברזולוציית 8K ממצלמת הווידיאו של חברת Sharp, AVmaster

רשות השידור הציבורי של יפן, NHK, תשדר את האולימפיאדה בטכנולוגיית 8K, וצפויה להעביר את כל התכנים ל 8K עד לשנת 2020. "האולימפיאדה ואולימפיאדת הנכים הם התכנים הטובים ביותר לשידור באמצעות 8K והזדמנות מצוינת להראות את איכות השידור היפנית לכל העולם", כך מסר מנהל ההנדסה של NHK, יוטסו האמאדה.

 

לכל הפרטים הטכניים על המצלמה: sharp-world.com

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל