מרסיב הצטרפה לתכנית שיתוף הפעולה של לוגיטק לפתרונות שיתוף נתונים וועידות וידאו אלחוטיים

חברת מרסיב טכנולוגיות, המובילה את שוק המצגות האלחוטיות ופתרונות השיתוף, הכריזה כי היא הצטרפה לתכנית השיתוף של לוגיטק (LCP), זאת במטרה ליצור חווית משתמש ייחודית באמצעות האינטגרציות המתקדמות והמוכחות של לוג'יטק

שתי החברות מביאות לשולחן את מיטב הטכנולוגיות שלהן, אחת מהן היא מערכת סולסטיס שמאפשרת שיתוף פעולה אלחוטי המאפשר שיתוף ויצירת תוכן על מסך משותף והרחבה לאפשרויות שיחת הועידה בסקייפ.

"רבים מלקוחותינו ביקשו הטמעת פתרונות אלחוטיים עבור שיתוף תוכן וועידות וידאו" ציין בוב באלגלי, מנכ"ל מרסיב "העבודה המשותפת עם לוג'יטק מאפשרת למרסיב להציע לשותפים ולמשתמשים שלנו פתרון "פלאג & פליי" לכל חדרי הסקייפ שמשתמשים בסולסטיס. בהתחשב בנתונים המצוינים של מוצרינו, נראה שהלקוחות יקבלו את הטוב שבשני העולמות".

שיתוף הפעולה נראה טבעי בזכות היתרונות של סולסטיס, שהשיגה את מעמדה במערכת הטובה בשוק בזכות התמיכה בסביבות BYOD, יכולת סטרימינג באיכות הטובה ביותר, ומתן אפשרות שיתוף תוכן ללא הגבלת כמות משתמשים, מיקומים או מכשירים מהם התוכן ישותף – מה שכמובן מקנה כלים רבים למשתתפי הפגישות שנערכות בעזרת מערכת זו, תוך עמידה בסטנדרטי הבטיחות הגבוהים ביותר ומתן כלי ניתוח וניהול מתקדמים.

מלוג'יטק נמסר "אנו מאוד שמחים על כך שמרסיב הצטרפה לתוכניתנו" מסר סקוט ווארטון, סגן הנשיא והמנכ"ל בלוג'יטק, "על ידי שיתוף פעולה עם מרסיב, אנו יכולים להציע חווית שיתוף מוגברת ללקוחותינו".

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל