נשים בתעשיית הטכנולוגיה ינחו את טקס פרסי ה CES 2018

נשים בתעשיית הטכנולוגיה ינחו את הטקס השנתי התשיעי במספרו של פרסי הצרכנות האלקטרונית (CES) ב 9 לינואר 2018, בלאס וגאס נבאדה Convention Center, אשר יכיל בתוכו יותר מ 300 פנלים שונים בנושאי טכנולוגיה ואלקטרוניקה.

אירוע הענקת הפרסים אשר מתרחש במקביל לפנלים נוספים ב CES 2018, הוא הזדמנות לאנשי התעשייה הטכנולוגית לנטוורקינג לצד הבעת כבוד לכמה מהנשים המבריקות והמוצלחות בתעשייה.

 "טקס הפרסים של כנס ה CES 2018 הוא ההזדמנות שלנו להכיר בנשים בחלק מחוד החנית בתעשייה, וכך גם בהישגים הרבים בתעשיית הצרכנות הטכנולוגית", אמרה קרול קמפבל, מייסדת Women in Consumer Technology. "כל שנה אני מופתעת מרמת ההשפעה של הנשים בתעשייה זו. זה עונג גדול לכבד את התרומה שלהן להצלחת התעשייה".

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVCOM

סאונד היקפי ממוקד במיוחד

בתערוכת ISE 2022, הציגה חברת סוני את סדרת ה SLS-1A – רמקולים שנועדו לספק מענה להשמעה באלומה צרה למימושים כגון קירות LED ומקרנים. ה-SLS-1A מצטרף למשפחת התצוגות

לכתבה »
AVCOM

על זה נאמר Crystal Clear

אנחנו פוגשים את ניקוס אלקסידיס (Nikos Alexiadis) בביתן סוני בתערוכת ISE 2022 כשמאחוריו מחזה שובה עין: תצוגות תכלית של החברה על גבי מסכי LED בגדלים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל