סביבת העבודה העכשווית עם Crestron ו-Microsoft

'סביבת העבודה העכשווית'. ביטוי ששמענו נון-סטופ בשנה האחרונה. כולנו, מעובדי ארגונים קטנים עד משרדי ענק, דרך חברות סטארט-אפ קטנות ועד לסטודנטים, היינו צריכים להתרגל ולהסתגל לשיטת עבודה חדשה: עבודה מרחוק, ללא מפגש פנים אל פנים, בבית, על המחשב, בפגישות וידאו ובדרך כלל לבד.

העולם ממשיך להתקדם, ו'המודרני' או העכשווי משתנה: החזרה למשרדים מגיעה בהדרגתיות, אך לא במלואה ואנחנו הולכים להסתגל ולהתרגל, שוב, לשיטה חדשה– היברידית. חלק במשרד, חלק בבית, חלק ביחד, חלק לחוד. 

הגישה ההיברידית היא העתיד של מקום העבודה המודרני. בסרטון קצר Crestron בשיתוף Microsoft Teams, מסבירים על האתגרים, ההתמודדות והפתרונות שיגיעו עם ההסתגלות החדשה: "נצטרך טכנולוגיית עבודה משותפת, נוחה לשימוש וזמינה בכל מקום בו הארגון נמצא – גם בבית. הטכנולוגיה צריכה להיות אמינה וקלה להתקנה".

"מה שהיה מקובל לפני המגפה, לא יהיה מקובל עוד לדעתי", מסביר Ilya Bukshteyn ממיקרוסופט, ומתייחס לעובדה שלמעשה המעמד של משתתפי השיחה במשרד נחות לעומת המשתתפים מהבית: ה-FRAME מתחלק בין מספר אנשים, השם שלהם לא זמין ועוד. "כולם יצטרכו לראות ולדבר עם כל הנוכחים בפגישה במידה שווה" (גם מרחוק וגם במשרד).

בשיחה בין Brad Hintze Executive VP, Global Marketing לבין Ilya Bukshteyn General Manager, Microsoft Teams Devices  ניתן ללמוד על שיתוף הפעולה בין החברות והמאמצים המוקדשים ואלו שיוקדשו על מנת לפתור את אותם האתגרים העתידיים, עם פתרונות AI וטכנולוגיות וידאו חכמות.

אולי יעניין אותך גם
מינויים

סמנכ"ל כספים חדש במטריקס

נבו ברנר (45) מונה לסמנכ"ל הכספים של חברת הטכנולוגיה מטריקס, המונה כ-11,000 עובדות ועובדים ונסחרת בבורסה בשווי של כ-5 מיליארד ש"ח.  נבו ברנר. צילום –

קרא עוד »
פולי

אמנות הפריים מאת Poly

חברת פולי היא מהדקדקניות ביותר ככל שזה נוגע לחווית המשתמש בשיחות ועידת הוידאו; איכות הקול, ניקוי רעשים ויכולת העברת תחושת ה'ביחד' באמצעות מעקב דובר או

קרא עוד »
אירועים

קצב אחר לגמרי

המסלולים שעושות חברות וכמובן אנשים בתעשיית ה-Pro AV מרתקים אותנו, חלקם מתחילים כאנשי מכירות שהתאהבו בתחום ועוברים למחלקות הטכניות כי גילו אהבה חדשה, חלקם עושים

קרא עוד »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל