יום שישי , מרץ 5 2021

הפיתוי ללמוד: עשרות מסכי פנסוניק בבניין אגודת הסטודנטים החדש של אימברי-רידל

הפיתוי ללמוד: עשרות מסכי פנסוניק בבניין אגודת הסטודנטים החדש של אימברי-רידל, AVmaster
קיר הווידאו שהותקן בקמפוס של אברי רידל (תמונה: Panasonic)

 

בניין אגודת הסטודנטים החדש באוניברסיטה לאווירונאוטיקה על שם טלטון היגבי אמברי וג'ון פול רידל, שנפתח לאחרונה, היה פרויקט דגל של המוסד. המטרה הייתה ליצור אבן פינה שתעזור למאמץ למשוך סטודנטים חדשים. בנייתו החלה ב-2016, ולדברי אנשי המוסד המבנה נועד 'להמם' כל מי שמגיע לקמפוס האוניברסיטה במדינת פלורידה.

אך רושם חיצוני זה לא הכל. באוניברסיטה דאגו שגם מבפנים הבניין יהיה מרשים לא פחות. כדי להשיג זאת הותקנו בו באמצעות חברת הייעוץ וההתקנה מדיה-טק (Mediatech) מספר עצום של 67 מסכים ו-12 מקרנים של חברת פנסוניק (Panasonic), לשימושם של התלמידים בחללי הלימוד, המנוחה והפנאי.

בין המסכים ניתן למנות קיר וידאו בתצורת 3×3, כשכל אחד מהמסכים הוא בגודל 55 אינץ', שהותקן בגלריית הסטודנטים, מסך בגודל 90 אינץ' וברזולוציית 4K שהותקן בחדר אימונים ו-12 מקרני לייזר שהותקנו באולם האירועים, מהם 2 בעלי עוצמת הארה של 12,000 לומנס ועם תמיכה בקצב רענון של 120 הרץ.

האולם המודולרי יכול לשמש לאירוע אחד גדול, תוך שימוש בכל המקרנים יחד, או להתפצל לעד 6 אולמות קטנים יותר שכל אחד מהם משתמש בחלק מהמקרנים.

קיר הווידאו הותקן לדברי האוניברסיטה תוך 10 שעות בלבד – זמן קצר באופן משמעותי מהמקובל להתקנות מסוג זה. זה קרה בזכות פתרון עגינה מגנטי, חיבור בודד בעזרת כבל רשת לווידאו, אודיו ואותות שליטה ותוכנת התאמת צבע בעזרת מצלמה חיצונית – שאת כולם סיפקה פנסוניק בעצמה.

אנשי האוניברסיטה ציינו כי בחרו בפנסוניק לאחר שכבר סיפקה פתרונות תצוגה ליותר מ-140 כיתות במוסד, כמו גם תמיכה מרחוק ומקרוב. הם הביעו אמון ביכולת של הפרויקט לשרת את הסטודנטים הנוכחיים והעתידיים במוסד למשך שנים רבות.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל