סילורה והחידושים מבית tvONE – נראים מעולה

חברת tvONE, יצרנית ומפתחת פתרונות המרת ווידאו וטכנולוגיות הפצת אותות AV המופצת בישראל על ידי חברת סילורה – מציגה מספר חידושים ופרויקטים בעלי ויז'ואל מרשים ביותר. אביב קשת, מנהל מכירות ישראל בסילורה התראיין ל AvMaster על מנת לספר בהרחבה

סילורה והחידושים מבית tvONE  – נראים מעולה, AVmaster

tvONE השיקה מספר חידושים בתערוכת ISE 2019 כאשר המעניין מבינם הוא מעבד תמונה לקירות ווידאו (Video Walls), המאפשר הצגת מספר רב של מקורות בו זמנית כאשר הייחוד שלו בא לידי ביטוי ביכולת יצירת קיר ווידאו בגודל העולה על 50 מטרים רבועים.

"מדובר על מטריצה מודולורית המגיעה ב-3 גדלים שונים – mini,micro,master, ומורכבת מכרטיסי כניסות ויציאות לפי צרכי הלקוח." אומר אביב קשת, מנהל מכירות ישראל בסילורה הצפונית ומוסיף- "הפיתוח האחרון מאפשר ליישם ארבע יציאות HDMI בכרטיס אחד, מה שהגדיל את כמות היציאות האפשרויות ל56 יציאות בתצורת ה-Master. כחברה בריטית בעלת שני מפעלים בבריטניה וסניף עצום בארה"ב , tvONE עונה לצרכי השוק משיקה גם יכולות אבטחה לסביבות בטחוניות וגם כרטיסי אודיו המאפשרים מיטרוץ מלא על כבל ה-HDMI לתחום האודיטריומים , כנסים וכיתות לימוד."

 
סילורה והחידושים מבית tvONE  – נראים מעולה, AVmaster

הלקוחות והפתרונות של tvone

קשת: "לקוחות tvONE הם מהמגוונים ביותר בשוק. ניקח לדוגמא את עולם מסכי הלד – אשר דורש לחבר מספר מסכי לד ברזולוציות לא סטנדרטיות למסך אחד גדול ולהציג באיכות וללא דיליי קטעי וידאו חיים – כדוגמת פרויקט ה"התקרה החיה" שבוצע לראשונה בבריטניה ובו מציגים וידאו חי ישירות ממצלמה על גג הבניין לתקרת מסכי לד בגודל 180 מ"ר באיכות 4k ויוצרים תוצאה מרהיבה. דוגמא זו מיושמת גם בעולם ההופעות החיות – מתקין מסכי לד שמחזיק בידיו את הפתרון יכול להגיע לכל הופעה ולייצר כל פתרון שנדרש בשטח בגמישות מרבית. 

ניתן להכניס לעולם מסכי הלד גם את חברות שילוט החוץ בדגש על שילוט גדול ואיכותי ומספר מסכי שילוט מפוזרים. תחום נוסף הוא עולם חדרי ומרכזי הבקרה בהם שידור וידאו בזמן אמת הוא קריטי. נוסיף לזה את תכונת האבטחה שהיא אחת התכונות החזקות בתוך המערכת, (עד העדכון האחרון שהוצג פתרון האבטחה היה באמצעות תוספות חיצוניות המייקרות את הפתרון) ואנחנו מקבלים פתרון ברמה הגבוהה ביותר." 

אתגרי שוק

קשת: "לאחרונה אנו מאותגרים בעיקר ע"י בתי החולים השונים בארץ . נכון להיום אנחנו מצליחים לתת מענה מדהים לתחום ההדמיות הדורש פתרונות לרזולוציות לא סטנדרטיות באיכויות גבוהות , וכן לצפייה בזמן אמת בחדרי ניתוח בו משתמשים כיום לפיקוח , הדרכות למידה ומחקר". 

נראה כי tvONE משולבת היטב באסטרטגיה של סילורה בישראל, היכולת לספק מענה בצורת פלטפורמת AV Over IP  לצד פתרונות מבוססי HDBaseT וגם יישומי תצוגה ייחודיים. 

סילורה והחידושים מבית tvONE  – נראים מעולה, AVmaster
אביב קשת, מנהל מכירות סילורה בישראל (צילום - פרטי)

חות דעת אחרי חצי שנה בסילורה

"סילורה מקפידה מאוד על תמהיל נכון של סל מוצרים, חפיפה בינם היוצרת מארג אופטימלי ויכולת לענות על כל דרישה בתחום עיבוד האותות. לדוגמא : שילוב של מערכת tvONE יחד עם מערכת ה-IP שלנו מגדילה את האפשרות להציג כמות מקורות שונים גדולה יותר ואף בלתי מוגבלת, כולל אפשרות שליטה במידה ומוצגים מחשבים , NVR וכדומה. 

כחלק מעבודתי בחברה אני מקבל פניות לאפיון פתרונות שונים ומשונים ובעזרת מגוון המוצרים והפתרונות שלנו, הידע והניסיון הרבים ויצירתיות, יש לי את היכולת לענות על צרכים רבים בתחום. שילוב הכוחות של סילורה עם האינטרגטורים הגדולים והמובילים בשוק מאפשר לנו ליישם פתרונות חדשניים ומובילים בשטח. נוסיף לכך, שכחברה יצרנית המבצעת OEM למגוון מותגים וחברות סטארט אפ , נדרש ממני להכיר את דרישות השוק השונות על מנת שאנו כחברה נוכל לפתח מענה נכון ,איכותי ומקצועי לדרישות אלה". 

 
סילורה והחידושים מבית tvONE  – נראים מעולה, AVmaster

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל