יום רביעי , אפריל 14 2021

סיסקו מציגה את "חדר ה-USB"

כשאנו חושבים על חברת סיסקו, אנחנו בדרך כלל חושבים על ציוד תקשורת כגון נתבי רשת, אך לחברה סל מוצרים רחב בהרבה, הכולל גם את תחום חדרי הישיבות והיא מציעה פתרון קומפקטי במיוחד לחללים קטנים

סיסקו מציגה את "חדר ה-USB", AVmaster
תמונה - אתר סיסקו

חדר ה-USB הוא למעשה מערך מוכן של כלי תקשורת המאפשר להפוך כל חלל עבודה קטן, ואפילו אם הוא פתוח (Huddle Room) ללא פחות מתוחכם מחדרי הישיבות המשוכללים ביותר בשוק. החדר משתייך לסדרת Webex של סיסקו והוא למעשה האח הקטן של ה-Webex Room Kit Mini.

גולת הכותרת של החדר מתבטאת ביכולות החכמות שלו בתחום וועידת הווידאו. לדוגמה, הוא מאפשר למקם כל אחד מן המשתתפים בחדר בפריים משלו באמצעות מצלמה המבוססת על AI ומחדד את קולם של המשתתפים תוך כדי סינון של רעשי הרקע. כאשר החדר לא נמצא בשימוש, ניתן להשתמש במסכי השילוט הדיגיטלי ולהציג על גבם הודעות חשובות.

מלבד תמיכה בשיתוף תכנים באופן חוטי באיכות של עד 4K, אפשר גם לשתף תכנים בצורה אלחוטית בהסתמך על פלטפורמת ווב בדפדפן. עוד תכונה חכמה היא מעקב אחר מספר האנשים בחדר לצורך ניתוח אופן השימוש בו. 

בחדר קיימת גם תמיכה בתקן HDMI CEC. מדובר ביכולת של מכשירים המחוברים למסך דרך חיבור HDMI לשלוט בחלק מהתכונות שלו או ההפך. לדוגמה, אם יש לכם מערכת Chromecast להזרמת תוכן מטלפון חכם, תוכלו להפעיל אותה והתצוגה על גבי המסך תידלק אוטומטית או תעבור לכניסה הנכונה.

סיסקו מציגה את "חדר ה-USB", AVmaster
תמונה - אתר סיסקו

שדרוג לחדר ה-Kit Mini

בעוד חדר ה-USB מייעל את השימוש בציוד אותו המשתמשים מביאים מן הבית, השדרוג לאח הגדול, ה-Webex Room Kit Mini מביא עמו יחידת מסך מגע עצמאית בגודל 10 אינץ' וכך מייתרת כמעט לחלוטין את הצורך להשתמש בלפטופים על מנת לבצע שיחות וועידה. כמו כן, הרישיון לחדר ה-Mini  פותח אפשרויות חדשות למפתחים הרוצים להשתמש בפקודות מקרו או ממשק למתכנתים (API) באקוסיסטמה של סיסקו.

שימוש ב-Webex Share ו-Webex Board

מלבד שני המערכים הנ"ל, סיסקו מציעה עוד שני מוצרים משלימים מסדרת ה-Webex:

ה-Webex Share  מאפשר לבצע שיתוף תוכן אלחוטי מכל מכשיר ולא רק על בסיס ממשק ווב, וזאת באמצעות אפליקציה ייעודית. עם זאת, אורחים שמגיעים לחדר ואין להם את האפליקציה של סיסקו, עדיין יכולים להשתמש בו.

ה-Webex Board 55 הוא לוח אלקטרוני המאפשר להציג על גביו מידע ולאחר מכן לבצע עימו אינטראקציות באמצעות עט אלקטרונית או במגע יד. את התוצאה אפשר לשמור דרך האפליקציה ולאחר מכן לשלוח לענן ולהמשיך לעבוד עליה בקלות מחדר אחר.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל