סרטיפיקציה של Crestron למסכי ה-4K של Planar

, סרטיפיקציה של Crestron למסכי ה-4K של Planar, AVmaster מגזין המולטימדיהפורטפוליו מסכי ה-LCD 4K של Planar הכולל את סדרת ה-UltraRes וה-EP זכו לסרטיפיקציית 4K מטעם קרסטרון אלקטרוניקה המאשרת את עמידתם בסטנדרטים של מערכות החברה. קרסטרון נוהגת לבחון מוצרי 4K בכדי להבטיח את תאימותם לפלטפורמת  ה-DigitalMedia שלה לניהול מערכות האודיו וידאו והשו"ב מקצה לקצה.

סטיב סמינריו, סגן נשיא שיווק מוצר בפלאנאר – לייארד:"אנו שמחים וגאים בתו התאימות המכובד של קרסטרון לסדרת המסכים שלנו. אלו מסכים ברזולוציית UHD 3840X2160 אשר מותאמים בצורה מושלמת למקורות FHD ו-4K קיימים וכן למקורות 4K חדשים שצפויים להיכנס לשוק בקרוב. מסכי ה-UltraRes וה-EP הביאו למהפיכה בשוק ה-4K וכעת עם תעודת התאימות  ‘Crestron 4K Certified’, יכולים לקוחותינו להיות בטוחים כי המוצרים ישתלבו בצורה מושלמת בסביבת ה-4K הרחבה."

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל