עומר ברוקשטיין (Crestron): "תעשיית האודיו וידאו נמצאת היום בעיצומה של תנופה"

עומר ברוקשטיין, מנהל טכני בקרסטרון ישראל אמר במהלך כנס AVTLV EXPO 2015 כי תעשיית האודיו וידאו נמצאת היום בעיצומה של תנופה: "אם מסתכלים על תעשיית האודיו וידאו בשנים האחרונות ניתן לראות כי התעשייה נמצאת בעיצומה של תנופה ויש שינוי מאוד גדול לטובה בהבנת הפתרונות וחשיבותם. המסר שלנו לכנס הוא שהפתרונות צריכים להיות ברמה גבוהה וייחודית – Integrated By Design".

האם השוק הישראלי משפיע על התפתחות תעשיית האודיו וידאו?
"בהרבה מאוד מובנים השוק הישראלי מגיב לטרנדים העולמיים אולם בבחינות שונות הוא פורץ דרך. הדוגמא הטובה ביותר אולי היא חברת VALENS שגם מציגה את הפתרונות שלה בכנס.  השוק המקומי פתוח להתנסויות של יישומים מעניינים וחדשניים למשל כל בתי הכלא היום בארץ מצוידים במערכות קרסטרון אותן ניתן למצוא גם בבתי חולים וחדרי ניתוח ברחבי הארץ ".

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל