בשקט ובנחישות, חברת BlackBox בחרה בש.א מערכות כשותפה מובילה להפצה בישראל. שותפות זו נבנית על ערכים משותפים ובמיקוד של ש.א מערכות בפרויקטים ייחודיים בהם ניכרת המקצועיות של השתיים – ש.א מביאה את היכולות והוותק ואילו BlackBox מביאה את הניסיון, ההנדסה והפתרונות המתקדמים שלה וביחד הלקוחות נהנים ממענה מוביל ויעיל טכנולוגית

לרגל הגעתו של גרארדו גראצה (Gerardo Grasa), מנהל מכירות של ערוצי ההפצה ב-BlackBox, ערכנו עימו ראיון ובו שמענו קצת על ההיסטוריה של BlackBox בתחום והדרך שעברו עד המקום בו הם נמצאים היום.

בלאק-בוקס הינה חברה ותיקה בשוק ולאורך השנים החברה שינתה כיוון על מנת להתאים את עצמה לדרישות השוק, מה אתה יכול לספר לנו עליה, מה הביא אותה לעסוק היום ב-KVM וב-AV, שוק הנחשב תחרותי מאוד?

גרארדו: "החברה החלה את דרכה לפני 42 שנים בתחום התקשורת, וסיפקה פתרונות מיתוג בין רשתות שונות, משם עשתה הסבה לתחום ה-KVM עם מיתוגי VGA, USB ועוד. היתרון שאנחנו מביאים הוא בנסיון שיש לנו בתחום התקשורת וב-KVM, הוא בא לידי ביטוי בכל הקשור ליישומי KVM ואבטחה – אנחנו היצרנים היחידים שיודעים לעשות גם KVM על גבי IP וגם באמצעות חיבור קישור שלנו, ולחבר בין שתי הטכנולוגיות. הערך הגדול שהלקוח מקבל הוא האפשרות להשתמש במיטב הטכנולוגיות לכל יישום הדרוש לו מבלי לאבד יכולות או להתפשר על אבטחה".

אתם מוכרים בשוק הישראלי בעיקר ביישומי ה-KVM החכמים שלכם, וכעת חברתם לש.א מערכות, מה הביא לחיבור עם חברת הפצה המתמחה בשוק ה-AV ?

גרארדו: "החיבור עם ש.א מערכות הרגיש נכון, הם יודעים לנתב אותנו לפרויקטים מובילים בתחום ה-AV בנוסף ל-KVM בו אנחנו כבר נמצאים. ש.א. חברה מנוסה מאוד ומעסיקה עובדים ותיקים ומנוסים בתחומים בהם היא מטפלת, וזה מקל עלינו להיכנס לשווקים חדשים, בין אם זה הרחבת שוק ה-KVM שנמצא בפריחה או תחום חדרי הוועידות או החינוך. .

בתחום החינוך הדרישה לפתרונות קולבוריישן גדלה, יש לנו את היכולת לחבר מספר סטודנטים למסך אחד במקביל ואפילו מספר כיתות אחת לשניה למעין שיעור בו הסטודנטים יכולים להשתתף כאילו היו בכיתה אחת, חווית המשתמש נוחה והממשק מהיר ומאפשר להעביר את השיעור בקלות. בתחום חדרי הישיבות BlackBox מנצלת את הוותק שלה בתחום מיתוג האותות מה-KVM ומיישמת אותו ביחידות קצה חדשות שעוצבו לחדרי ישיבות".

דני זיזוב, מנכ"ל ש.א מערכות מסר: "חברנו לבלאק-בוקס במספר פרויקטים בהם נדרשו פתרונות פשוטים לאתגרים מורכבים. היכולות הטכנולוגיות של המוצרים הרשימו אותנו מאוד, כמו גם ההיענות והשירותיות. מכאן הדרך היתה קצרה מאוד להסכם הפצה בלעדי בישראל. ש.א. מערכות זוכה לגיבוי מלא של צוות הנדסי רחב ומדויק, אשר מגיב בזריזות לכל פניה. אלה בדיוק התנאים הנדרשים לעבודה עם אינטגרטורים ולקוחות קצה איתם אנחנו עובדים".

גרארדו נפרד מאיתנו בהזמנה לאתגר את בלאק-בוקס עם פרויקטים ובקשות לפתרונות ייחודיים, לתחום חדרי ישיבות, חדרי בקרה עם KVM וכמובן פתרונות קולבוריישן.

 
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל