חברת Aruba האמריקאית בחרה בעמדות המרצה של טכום אלקטרוניקה הישראלית

חברת Aruba האמריקאית בחרה בעמדות המרצה טקפודיום פריזנטר (TecPodium Presenter) של טכום אלקטרוניקה הישראלית עבור מערך ההדרכה שלה בקליפורניה, ארה"ב. Aruba היא חברת ציוד תקשורת בבעלות קונצרן HP המספקת שירותים וציוד אלחוטי. טכום אלקטרוניקה היא יצרנית ישראלית מובילה של פודיומים ועמדות מרצה בסטנדרטים גבוהים הפועלת מעל 20 שנה ברחבי העולם.

בטכום מסרו כי העמדה התאימה וענתה על כל דרישות הלקוח, החל מהצד האסתטי דרך קלות ונוחות השימוש ועד לסיוע בהעברת התכנים בחדרי ההדרכה. לדבריהם עמדת הפריזנטר אובזרה במסך מגע מולטי-טאץ' באיכות HD, מחשב איכותי, מערכת הגברה, שליטה על המקרן, מיתוג מקורות ויכולות מולטימדיה מובנות, המאפשרות העברת הרצאה בנוחות ובפשטות, בצורה חלקה, ללא סיבוכים מיותרים, בדיוק על פי דרישת הלקוח.


עמדת הפריזנטר של טכום היא עמדת מרצה מעוצבת וקומפקטית המאובזרת במערכת הידראולית-חשמלית, המאפשרת התאמה מושלמת לגובה המרצה בעזרת כיוונון גובה משטח העבודה, בלחיצה אחת פשוטה אשר ומאפשרת עבודה רציפה בישיבה או בעמידה.

צפו בעמדת טקפודיום פריזנטר בוידאו המצורף ובאתר טכום אלקטרוניקה

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
מינויים

ClearOne ממנה מנכ"ל חדש

השינויים בתעשיית ה-Pro AV לא מפסיקים להגיע, בעדכון האחרון מ- ClearOne פורסם כי חבר המנהלים של החברה החליט לערוך שינוי משמעותי ולהחליף את מנכלי"ת החברה וראש

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל