פולי מכריזה על אח גדול למשפחת ה X. ראיון מיוחד עם נתן גולדשטיין

הרבה דברים קורים בפולי בשנתיים האחרונות. המיזוג בין פוליקום לפלנטרוניקס אמנם יצר פערים אבל רגע לפני הקורונה השתיים כבר פעלו כפולי ובכל הכוח. היום אפשר ליהנות מפירות ה'חתונה' הזו.

ה X70 הוא פתרון לחדרים גדולים יותר אשר מכיל את האודיו ואיכות הצילום המוכרים כ"כ של פולי, שעד לפני המהפיכה של השנים האחרונות סיפקה שירותי וידאו קונפרנס במחירים שנראים היום דמיוניים. ובכן, העולם השתנה לחלוטין והמשתמש השתנה יחד איתו. 

נכון שבישראל תמיד נשארים מאחור באימוץ והטמעת כלים ארגוניים אולם פער זה הולך ומצטמצם תוך הכנה שוידאו הוא כלי בסיסי בכל ארגז כלים, שאיכות האודיו חשובה לא פחות מאיכות התמונה, שקלות התפעול משמעותית ביותר ושפשוט כדאי להפנים שזה כאן ואפילו נחמד סה"כ. 

זהות חדשה?

נוצר פער כלשהו בהבנת השוק את הפתרונות של פולי- האם זוהי יצרנית חומרה? אולי שירותים? למעשה פולי מספקת היום את שניהם ומה שיפה שהיא מאפשרת פעילות חלקה מול כל ספקיות הוידאו קונפרנס- טימס, זום ושאר הפלטפורמות המובילות. למעשה החזון הוא לאפשר ללקוח את הגמישות המרבית, ואם בוחנים את סל הפתרונות הרחב שלה (שמתחיל באוזניה אישית) אפשר למצוא כל מה שעובדי הארגונים השונים זקוקים לו על מנת לתקשר בצורה טובה, ברורה ומקצועית. 

הא, ויש גם את נתן גולדשטיין, אחד מה Pre-Sales והיועצים המנוסים בתעשייה (אם לא ה!), שמכיר ומבין את אתגרי הוידאו הארגוניים שלכם לעומקם, היות וטרם כניסתו לתעשייה הוא היה בעצמו לקוח בחברה גלובאלית גדולה ומאתגרת. מדוע זה חשוב? מכיוון שכלקוחות פולי תוכלו לדבר ישירות עם נציג טכני שיעביר לכם את כל הידע והניסיון למטרת הטמעה ברמה הגבוהה ביותר. 

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
מינויים

סמנכ"ל כספים חדש במטריקס

נבו ברנר (45) מונה לסמנכ"ל הכספים של חברת הטכנולוגיה מטריקס, המונה כ-11,000 עובדות ועובדים ונסחרת בבורסה בשווי של כ-5 מיליארד ש"ח.  נבו ברנר. צילום –

לכתבה »
פולי

אמנות הפריים מאת Poly

חברת פולי היא מהדקדקניות ביותר ככל שזה נוגע לחווית המשתמש בשיחות ועידת הוידאו; איכות הקול, ניקוי רעשים ויכולת העברת תחושת ה'ביחד' באמצעות מעקב דובר או

לכתבה »
אירועים

קצב אחר לגמרי

המסלולים שעושות חברות וכמובן אנשים בתעשיית ה-Pro AV מרתקים אותנו, חלקם מתחילים כאנשי מכירות שהתאהבו בתחום ועוברים למחלקות הטכניות כי גילו אהבה חדשה, חלקם עושים

לכתבה »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל