יום ראשון , אפריל 11 2021

פיליפס משתפת פעולה עם חברת CyberMDX הישראלית כדי לספק פתרונות שנועדו להגן על מערכות ומכשירים רפואיים מחוברים

רויאל פיליפס (NYSE: PHG, AEX: PHIA), מובילה עולמית בטכנולוגיות בריאות, הציגה שירותי הגנת סייבר חדשים (Philips Cybersecurity Services) אשר נועדו כדי לבצע אינטגרציה ושיפור של פתרונות אבטחת מידע אסטרטגיים עבור לקוחות החברה. שירותי הגנת הסייבר של פיליפס כוללים סדרה של טכנולוגיות ושירותים מקצה-לקצה כדי להגן על המערכות, המכשור הרפואי ופתרונות התוכנה של הלקוחות, ללא תלות ביצרן, ולסייע להעצים את תהליך הטרנספורמציה הדיגיטלית בתחום הבריאות.   

פיליפס משתפת פעולה עם חברת CyberMDX הישראלית כדי לספק פתרונות שנועדו להגן על מערכות ומכשירים רפואיים מחוברים, AVmaster
תמונה - יח"צ

שירותי הגנת הסייבר המשולבים של פיליפס מבוססים על שיתוף פעולה חדש עם חברת CyberMDX הישראלית, ספקית מובילה של יכולות הגנת סייבר בתחום הבריאות המיועדות לסביבות דיגיטליות בבתי חולים ומשמשות למיפוי והערכה, ניתוח סיכונים של מכשור רפואי, תיעדוף אבטחת מידע, ניתוח ומודיעין איומים, מניעת חדירות ושירותי תמיכה. הנתונים והתובנות הנאספים באמצעות CyberMDX מהווים את הבסיס לפיתוח והטמעה של תוכנית הגנת סייבר מלאה המותאמת ללקוחות.    

שירותי הגנת הסייבר של פיליפס משמשים כפלטפורמה לשיתוף פעולה עם לקוחות בתחום הבריאות ומסייעים להגדיר ולהטמיע הגנה אסטרטגית וטקטית על תוכנות ומכשור רפואי. שירותי הגנת הסייבר תוכננו כדי להתאים את עצמם לצרכים הייחודיים של כל לקוח וסביבת הבריאות שלו – בין אם מדובר בצרכים קיימים או עתידיים. עם התפתחות הדרישות בתחום הגנת הסייבר, שירותי הגנת הסייבר של פיליפס יספקו הנחיה באשר לדרך ההסתגלות המתאימה כדי לספק הגנה ותמיכה מיטביות. בשלב הראשון, שירותי הגנת הסייבר יהיו זמינים בארה"ב וזמינותם תתרחב לאזורים גאוגרפיים נוספים בשנת 2021.  

שירותי הגנת הסייבר של פיליפס כוללים:

פיליפס משתפת פעולה עם חברת CyberMDX הישראלית כדי לספק פתרונות שנועדו להגן על מערכות ומכשירים רפואיים מחוברים, AVmaster
תמונה - יח"צ

שירותי ייעוץ – מומחי הגנת סייבר יספקו ניתוח סיכונים וחולשות אודות מערכות רפואיות, תמיכה בתאימות רגולטורית והדרכה במטרה לשלב בצורה חלקה תהליכי תגובה והתאוששות עבור ספקים שונים. 

שירותי שדרוג ועדכוני אבטחה – הטכנולוגיה והשירותים השונים נועדו כדי לשמור על מידע המערכות מאובטח באמצעות עדכוני תוכנה לסטנדרטים החדשים ביותר בתחום אבטחת המידע, עדכוני מערכת הפעלה בעלי תיקוף רפואי והפרדת רשתות. השירות של פיליפס מספק את האיזון בין הגנות אבטחת המידע הדרושות, צמצום זמן ההשבתה ומקסום שימוש תקופת החיים של מערכות ומכשירים.   

שירותי איתור והתאוששות – השירות מספק זיהוי וניטור מצב אבטחת המידע של מערכות ונכסים רפואיים 24/7. במידת הצורך, שירותים אלו מפעילים תהליכי עבודה של תגובה והתאוששות. השירותים מזהים אירועים עם דגש על תחום הבריאות כדי להימנע מעומס יתר של נתונים ויוזמים פעולות תיקון המאפשרות לחדש את פעילות המערכות בהקדם האפשרי. 

שירותי גישה ובקרה – שירותי גישה ובקרה מסייעים לשמור על הרשאות הגישה למערכת של עובדים וספקים ומאפשרים בקרות יעילות של תהליכים ונתונים. דבר זה מספק תובנות חיוניות אודות פרופיל אבטחת המידע של בית החולים – המצביע על החוזקות והחולשות האפשריות.  

גישת הגנת הסייבר של פיליפס מוגדרת על ידי עקרונות ה-Security by Design מקצה-לקצה, אשר שמה דגש על אבטחת מידע החל משלב התכנון ופיתוח המוצר, דרך בדיקות והטמעה ולאחר מכן יישום מדיניות ותהליכי ניטור, עדכונים יעילים וניהול תגובות לאירועי אבטחת מידע. כמו כן, פיליפס תרמה לפיתוח של תקני הגנת סייבר לאומיים ובינלאומיים עבור מכשור רפואי. שירותי הגנת הסייבר של פיליפס מיישרים קו עם שירותי הגנת הסייבר הגלובליים הטובים ביותר ותקנים בינלאומיים מוכרים.  

"CyberDMX ופיליפס שואפים להפוך את תחום הבריאות למקום בטוח יותר באמצעות בנייה מתמשכת של פתרונות הגנת סייבר חזקים", אמר אמיר מנגר, מייסד-שותף ומנכ"ל CyberMDX. "חבילת אבטחת המידע שלנו המיועדת לתחום הבריאות נועדה כדי להגן על כל המכשור המחובר בבתי החולים, בין אם מדובר במכשור מנוהל או לא מנוהל, על ידי מינוף של יכולות ניתוח סיכונים, איתור, מודיעין איומים ויכולות מניעה הפועלות בצורה משולבת". 

"מניעה מוצלחת של איומי סייבר והגנה עתידית על סביבות דיגיטליות במערכות הבריאות דורשות גישה מערכתית וקפדנית מבחינת עיצוב והטמעה, יחד עם שיתופי פעולה חזקים", אמר קונרד סמיטס, ראש השירותים והפתרונות הגלובליים בפיליפס. "אנו גאים לשתף פעולה עם CyberMDX ובאמצעות הכלים המשלימים והמומחיות שלנו, נוכל לספק שירותי הגנת סייבר משולבים עבור לקוחותינו". 

"תהליך הדיגיטליזציה של תחום הבריאות מציג הזדמנויות ואיומים גם יחד", אמר גל גנאינסקי, ראש קבוצת האבטחה בפיליפס. "החיבוריות משחקת תפקיד טרנספורמטיבי בתחום הבריאות, אך גם בעלת פוטנציאל לחשוף את המטופלים והארגונים לסיכוני אבטחת מידע. הבטחת האמינות של המכשירים, המערכות והנתונים המקושרים אליהם מצריכה תוכנית הגנת סייבר מגובשת המבוססת על ניתוח סיכונים מקיף והטמעה של פתרונות חזקים". 

חובת הטיפול המשולש של פיליפס

מגפת הקורונה ממשיכה להדגיש עד כמה האתגרים החברתיים, הכלכליים והסביבתיים קשורים זה בזה. פיליפס מתמקדת באופן מלא באספקת חובת הטיפול המשולש של החברה, הכוללת מענה על צרכים קריטיים של הלקוחות, שמירה על הבריאות והביטחון של עובדי החברה והבטחת המשכיות עסקית. כחברת טכנולוגיות בריאות המונעת על ידי מטרה, פיליפס מיישמת את החדשנות שלה כדי לשפר את בריאותם ואורח חייהם של אנשים בכל רחבי העולם. לפיליפס מחויבות עמוקה לעשיית עסקים בצורה אחראית וברת-קיימא והחברה הציבה לאחרונה מגוון מטרות חדשות בתחום הסביבתי, החברתי ותחום הממשל. 

 

אודות רויאל פיליפס

רויאל פיליפס (NYSE: PHG, AEX: PHIA), הינה חברה מובילה בתחום טכנולוגיות הבריאות, המתמקדת בשיפור בריאותם של בני האדם ומאפשרת תוצאות טובות יותר על פני הרצף הטיפולי, החל משמירה על אורך חיים בריא וטיפול מונע, ועד לאבחון, טיפול ופתרונות בריאות ביתיים. פיליפס ממנפת טכנולוגיה מתקדמת ותובנות קליניות וצרכניות עמוקות במטרה לספק פתרונות משולבים. מטה החברה ממוקם בהולנד. פיליפס הינה חברה מובילה בתחום ההדמיה הדיאגנוסטית, טיפולים מונחי תמונה, ניטור מטופלים ומידע רפואי, כמו גם בתחום פתרונות בריאות לצרכן הביתי. בשנת 2019 פיליפס הציגה מחזור מכירות של 19.5 מיליארד אירו והיא מעסיקה כ-81,000 עובדים. פעילות החברה משתרעת על פני מעל ל-100 מדינות ברחבי העולם. למידע נוסף בקרו באתר החברה: www.philips.com/newscenter.

 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל