עסקת המיזוג עם Mitel מתבטלת: פירמת ההשקעות האמריקאית סיריס תרכוש את פוליקום

, עסקת המיזוג עם Mitel מתבטלת: פירמת ההשקעות האמריקאית סיריס תרכוש את פוליקום, AVmaster מגזין המולטימדיהיצרנית ציוד ה-VC המובילה פוליקום (Polycom inc) אישרה את רכישתה על ידי קרן ההשקעות האמריקאית סיריס קפיטל (Siris Capital Group) עבור סכום של כ-1.7 מיליארד דולר. פוליקום הודיעה על ביטול הסכם ההתמזגות המתוכנן עם מיתל (Mitel Networks Corp) הקנדית לאחר שקבוצת סיריס הציעה לשלם לפוליקום, ובמזומן, סכום הגדול ב-14% מהצעתה של הראשונה.

, עסקת המיזוג עם Mitel מתבטלת: פירמת ההשקעות האמריקאית סיריס תרכוש את פוליקום, AVmaster מגזין המולטימדיהבפוליקום אמרו כי הצעתה של קבוצת סיריס הינה בתוקף עד לתאריך ה-15 ביולי וכי החברה צפויה לשלם למיתל דמי ביטול בסך 60 מיליון דולר. מנכ"ל מיתל ריץ' מקבי (Rich McBee) מסר כי מיתל בחרה שלא להעלות את סכום הרכישה ולהסתפק בדמי הביטול. " אנחנו מאמינים שאין זה אינטרס של מיתל להעלות את המחיר בשל ההצעה שהתקבלה על ידי צד שלישי. אמנם אנחנו מאוכזבים כי ההעברה לא צפויה להמשיך את מהלכה אולם אנו בטוחים ומאמינים בעתידה של מיתל כשחקנית מובילה בשוק. אנחנו מאחלים לקולגות שלנו בפוליקום, איתם עבדנו בחודשים האחרונים, הצלחה מרובה."

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל