חברת הפתרונות הדיגיטאליים האסטונית "האנסאב" הציגה פתרון שילוט דיגיטאלי חדש בשם Media Window  המשמש כאמצעי פרסום במקומות כגון מרכזי קניות. המראה יוצא הדופן שלו מושג באמצעות מסכי LED קטנים הממוקמים בין שתי שכבות של זכוכית כפולה. מסכים אלו יכולים להציג וידאו או תמונות ב-HD וגם שידורים חיים.

 מלבד שימושים בצד הפנימי של מבנים, הם יכולים לשמש גם כמקור תאורה נוסף בצד החיצוני של המבנה בכל תנאי מזג האוויר הודות ליכולת שלהם לשנות את בהירות התצוגה באופן דינאמי,  ואפשר גם לשלב אותם בקונסטרוקציות של מבנים בהקמה.

למרות המרחק הפנימי הקטן של הפיקסלים (Pixel Pitch) שאורכו 22 ננומטר בלבד, הוא שומר על שקיפות של 90% מהצד הפנימי וניתן לראות אותו ממגוון של זוויות ולכן ממרחק רב. 

המסכים משתמשים בטכנולוגיית ה-LED המתקדמת ביותר בשם SMD. טכנולוגיה זו משמשת למגוון של פתרונות כגון מנורות LED, תאורה אחורית, תאורת פנים, חלונות ראווה, תאורה פנימית ברכבים ועוד. על פי האנסרב, הבהירות של מסכי ה-LED שלה יכולה להתחרות עם זו של אור שמש טבעי, עם חסכון מקסימלי באנרגיה ופעולה שקטה.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל