פתרונות ריהוט מנהלים דיאלוג עם פתרונות AV בחדרי ועידות

גובה מתכוונן וניידות מקסימלית הם כל מה שנדרש על מנת שמצגת או שיחת ועידה תוצג בצורה אופטימלית לכל המשתתפים בחדר הוועידה. על בסיס רעיון זה נוצר שיתוף הפעולה בין חברת Maverick AV Solutions וחברת Salamander. תצוגה מלאה מכל פינה

חברת Maverick AV Solutions, המשווקת פתרונות AV, הכריזה על שיתוף פעולה עם Salamander, חברה אשר מובילה בתעשיית הריהוט המותאם למערכות AV. הפעילות המשותפת תהיה ברחבי אירופה ותתמקד במוצרי סטנדים ניידים ובעלי א

המטרה העיקרית היא להתאים את הריהוט באופן שיבטיח תצוגה אופטימלית של ועידות וידיאו ויאפשר לקיים אינטראקציה ברמה גבוהה מכל פינה בחדר.

חברת Salamander נחשבת למובילה בענף הריהוט והאבזור המותאם לתעשיית ה AV. המוצרים של החברה כוללים מגוון פתרונות ריהוט מקצועי לחדרים מסוגים שונים תוך דגש על אסתטיקה ונגישות.

ג'ון סידוויק, סמנכ"ל חברת Maverick AV Solutions מסר: "השותפות עם חברת Salamander מאפשרת לנו ליצור ערך מוסף ללקוחותינו, בכך שאפשר להתאים את גובה המסך ואת המיקום שלו, מה שמשדרג את חוויית הוועידה במערכות כמו Microsoft Surface Hub או Cisco Spark.
מצאנו עלייה בביקוש המוצרים אשר מותאמים לתעשיית ה AV, מה שמדגיש את רצון הארגונים למערכות נוחות, פשוטות לשימוש, בעלות אפשרות לניוד ותצוגה איכותית. הנגישות של מוצרי חברת Salamander תהפוך את המוצרים שלהם לשכיחים מאוד בחדרי ישיבות ברחבי אירופה".

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל