אירוע שנתי לקבוצת המיקוד של משתמשי פוליקום בישראל

פוליקום ישראל תקיים זו השנה העשירית את מפגש פורום הלקוחות השנתי שלה בשיתוף עם חברת בינת. הפורום מיועד למשתמשי פוליקום "כבדים", אשר מהווים את קבוצת המיקוד המקומית של החברה והוא מורכב ממנהלי IT, אנשי AV, מולטימדיה ומקבלי החלטות בארגונים מובילים במשק.

בפורום הקרוב יחשפו המשתתפים לחידושים טכנולוגיים בעולם ה-   COLLABORATION.

דן אנגל – מנהל מכירות אזורי בכיר מסר: "בהסתכלות לאחור ניתן להיזכר במספר פגישות מרגשות אשר כללו חשיפה של מוצרים חדשים כגון ה- Group Series, האינטגרציה של HDX עם OCS, השקת הטריו, השקת פתרונות התשתית במודל תוכנה, RealConnect ועוד רבים אחרים. כמו כן, שמענו סיפורי לקוח מעניינים מהלקוחות עצמם, כמו זה של משה דובינר ממשרד החוץ, של נתן גולשטיין מאמדוקס ואחרים. כמובן שלא נשכח את החוויות המגבשות בריף הדולפינים באילת, טעימות היין בירושלים, משחק הגולף בקיסריה, ארוחת הצהריים המפנקת שבישלנו יחד עם השף אהרוני בכפר הירוק והשיט מול חופי הרצליה.
גם השנה בסימן עשור לקיום הקבוצה נקיים מפגש אצל אחד מהלקוחות שלנו ונחשוף חידושים טכנולוגיים מבית פוליקום"

למידע נוסף אודות האירוע

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל