קומוידי תקשורת מציגה שירות להשכרת ציוד וידאו קונפרנס (VC)

, קומוידי תקשורת מציגה שירות להשכרת ציוד וידאו קונפרנס (VC), AVmaster מגזין המולטימדיהחברת קומוידי תקשורת מציגה שירות להשכרת ציוד וידאו קונפרנס. לדברי מנכ"ל החברה – לוני מור – חיים, השירות מוצע במטרה לענות על צורך של ארגונים מסחריים או לקוחות פרטיים ממגוון תחומים, אשר זקוקים לשירותי וידאו קונפרנס ברמה גבוהה באופן מצומצם או חד פעמי. המערכת מגיעה עם טכנאי צמוד וניתנת לשכירות בין מספר שעות עד למספר ימים.

"ארגונים רבים רכשו והטמיעו מערכות וידאו קונפרנס בשל ההכרה בחשיבות המערכות לארגון, אם מבחינת חיסכון, יעילות וכו'. עם זאת, אין סיבה שגופים שאינם נזקקים לציוד וידאו קונפרנס בצורה שוטפת במסגרת פעילותם, ירכשו ציוד לצורך שימושים חד פעמיים, אליו מתלווה עלות של שירות, התיישנות וכו'.
בנוסף הפתרון מתאים גם ללקוחות הזקוקים לציוד הניתן להזזה בין המשרדים או האתרים השונים לרבות מיקומים פחות שגרתיים."

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל