קירות וידאו ועמדות קיוסק – פתרונות שחוסכים זמן וכסף

רוצים להזמין סרט? היום אין ממש צורך לעמוד בקופה- touch mate, חברת הטכנולוגיה האוסטרלית, יצרה עמדות קיוסק משולבות במסכי וידאו, שלוקחות את הקולנוע צעד נוסף אל עבר העתיד

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - Touchmate

כיצד פועלת הטכנולוגיה?

המסכים החדשים משלבים פונקציונאליות של עמדות קיוסק, המאפשרת להם להתחבר אל מסד נתונים אשר מציג את סוגי הסרטים, זמני ההקרנה, זמינות מושבים וכן התממשקות אל מערכת הסליקה. כל המסכים תומכים בטכנולוגיית מגע, מה שהופך את התהליך למהיר, חווייתי ומעודכן. 

דירקטור tuchemate דיויד אלסוורת', מתייחס למהלך החדשני: "המערכת שלנו מהווה אבולוציה לטכנולוגיה הקיימת. כיום, בתי קולונוע נעזרים בעמדות קיוסק נפרדות להזמנת כרטיסים וכן במסכי וידאו נפרדים להצגת קדימונים לסרטים חדשים. הפתרון שלנו מאחד בין שתי אלו, ומאפשר לבתי הקולנוע לחסוך במקום והרבה מאוד כסף, בין היתר של צמצום בכוח אדם." 

 

חווית קניה מועצמת

כמה פעמים צפיתם בקדימון של סרט וחשבתם לעצמכם: "אני חייב לראות אותו". עם המסכים החדשים לא תצטרכו להמתין בתור. מיד לאחר צפייה בקדימון תוכלו לרכוש כרטיסים לסרט ולהבטיח את מקומכם. המהלך תורם לגידול במכירות ומבטיח שהחוויה הראשונית נשמרת ומסתיימת ביחסי המרה גבוהים לרכישה. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - Touchmate

טכני

חברת touchmate שילבה את טכנולוגיית מסכי המגע Zytronic ZXY500. טכנולוגיה חדשה זו מאפשרת לעצב את גבולות חיישני המגע בגבולות רוחב של עשרה מילימטרים, כאשר ההפרדה בין שמונת מסכי התצוגה כמעט ואינה נראית (3.6 מ"מ בין מסך למסך) 

"פעמים רבות, כאשר מסכי מגע פועלים במקביל הם עלולים לסבול ממשקים אלקטרו מגנטיים", טוען מנכ"ל touchmate דיויד אלסוורות', "בזכות חיישני המגע של Zybrid, שמשלבים את התוסף החדש  ZXY500 הבעיה זאת כלל לא מורגשת." 

את מסכי המגע המיוחדים הללו ניתן לשלב במגוון עיצובים יחודיים לרבות כחלק מהמיתוג. 

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל