יום שישי , יולי 3 2020

קירות וידאו ועמדות קיוסק – פתרונות שחוסכים זמן וכסף

רוצים להזמין סרט? היום אין ממש צורך לעמוד בקופה- touch mate, חברת הטכנולוגיה האוסטרלית, יצרה עמדות קיוסק משולבות במסכי וידאו, שלוקחות את הקולנוע צעד נוסף אל עבר העתיד

תמונה - Touchmate

כיצד פועלת הטכנולוגיה?

המסכים החדשים משלבים פונקציונאליות של עמדות קיוסק, המאפשרת להם להתחבר אל מסד נתונים אשר מציג את סוגי הסרטים, זמני ההקרנה, זמינות מושבים וכן התממשקות אל מערכת הסליקה. כל המסכים תומכים בטכנולוגיית מגע, מה שהופך את התהליך למהיר, חווייתי ומעודכן. 

דירקטור tuchemate דיויד אלסוורת', מתייחס למהלך החדשני: "המערכת שלנו מהווה אבולוציה לטכנולוגיה הקיימת. כיום, בתי קולונוע נעזרים בעמדות קיוסק נפרדות להזמנת כרטיסים וכן במסכי וידאו נפרדים להצגת קדימונים לסרטים חדשים. הפתרון שלנו מאחד בין שתי אלו, ומאפשר לבתי הקולנוע לחסוך במקום והרבה מאוד כסף, בין היתר של צמצום בכוח אדם." 

 

חווית קניה מועצמת

כמה פעמים צפיתם בקדימון של סרט וחשבתם לעצמכם: "אני חייב לראות אותו". עם המסכים החדשים לא תצטרכו להמתין בתור. מיד לאחר צפייה בקדימון תוכלו לרכוש כרטיסים לסרט ולהבטיח את מקומכם. המהלך תורם לגידול במכירות ומבטיח שהחוויה הראשונית נשמרת ומסתיימת ביחסי המרה גבוהים לרכישה. 

תמונה - Touchmate

טכני

חברת touchmate שילבה את טכנולוגיית מסכי המגע Zytronic ZXY500. טכנולוגיה חדשה זו מאפשרת לעצב את גבולות חיישני המגע בגבולות רוחב של עשרה מילימטרים, כאשר ההפרדה בין שמונת מסכי התצוגה כמעט ואינה נראית (3.6 מ"מ בין מסך למסך) 

"פעמים רבות, כאשר מסכי מגע פועלים במקביל הם עלולים לסבול ממשקים אלקטרו מגנטיים", טוען מנכ"ל touchmate דיויד אלסוורות', "בזכות חיישני המגע של Zybrid, שמשלבים את התוסף החדש  ZXY500 הבעיה זאת כלל לא מורגשת." 

את מסכי המגע המיוחדים הללו ניתן לשלב במגוון עיצובים יחודיים לרבות כחלק מהמיתוג.