קריסטיי מתחילה להציע בפועל את פלטפורמת Christie Terra – פתרון SDVoE ישירות מהמדף

, AVmaster מגזין המולטימדיה
Christie Tera, פתרון ה-SDVoE של קריסטיי (תמונה: Christie)

 

קריסטיי (Christie) הכריזה לראשונה על פלטפורמת Christie Terra לפני מספר חודשים, בתערוכת InfoComm 2018, ועכשיו היא מתחילה להציע את הפתרונות בפועל.

מדובר בפלטפורמה הראשונה המציעה פתרון SDVoE מקיף ישירות מהקופסה, ללא צורך בהתאמות ועם מוכנות להפעלה מיידית, אשר מיועדת בעיקר לשימוש בהטמעת קירות וידאו בתצורת LED או LCD לפי בחירת הלקוח.

מערכת הוידאו מוגדרת התוכנה, תומכת כמובן ב-AVoIP, וחלק מהפתרון הוא התקן KVM הפועל מרשתות 10G. לפי החברה Christie Terra מספקת פתרון גמיש ביותר עם יכולת התאמה כדי להעביר אות וידאו באיכות גבוהה לקיר הוידאו, ולעשות זאת ללא כיווץ, ללא שיהוי ובלי כשלים בדרך.

הפלטפורמה מספקת גם אפשרות ניהול למספר מקורות באיכות 4K60 והיא מציעה יכולת עיבוד תמונה מוכללת כולל התאמת גודל ורזולוציית תמונה ותצוגה הנפרסת או משודרת במקביל על פני מסכים. התאמת הגודל יכולה להתבצע גם כלפי מעלה עד לרזולוציה מירבית של 30,720×17,280 פיקסלים. ניתן להציג תמונה אחת הנפרסת לחלוטין על כל גודל התצוגה או לחלק אותה למספר תצוגות שונות, כשבסך הכל ניתן להציג עד 32 תצוגות בו זמנית על מסך אחד, כל עוד הרזולוציה הכללית נמצאת בגבולות המירביים.

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל