קרמר הכריזה על פתיחת אקדמיה מקוונת, ועל הקורסים שהיא מציעה בחינם ב-ISE 2019

כתבות נוספות בנושא
, קרמר הכריזה על פתיחת אקדמיה מקוונת, ועל הקורסים שהיא מציעה בחינם ב-ISE 2019, AVmaster מגזין המולטימדיה

קרמר (Kramer Electronics) הכריזה באופן רשמי על פתיחת האקדמיה המקוונת שלה שתספק הכשרות וכלים עבור מקצוענים שעוסקים בשילוב שבין תחומי ה-AV וה-IT כאחד.   Kramer Academy תספק קורסים לפי דרישה להעשרת הידע בתחומי ה-proAV השונים עם קורסים מוכנים מראש, אירועי הכשרה עם הרצאות פרונטליות, וכן גישה לתכנים בלעדיים נוספים.

כבר עתה מכיל האתר מגוון קורסים המתייחסים לליבה של שוק ה-proAV כולל קורס המתייחס ליסודות המקצוע, קורס אודיו, קורס wireless collaboration, יסודות השימוש ב-AVoIP, קורס המתייחס לבקרה וניהול ועוד.

מהחברה נמסר שהיא תעדכן את הקורסים עם הזמן, וכן תוסיף תכנים נוספים.

בנוסף הודיעה קרמר כי כמנהגה בתערוכות האחרונות היא תספק גם ב-ISE 2019 שני קורסים בחינם שייערכו במהלך ימי הכנס. הקורסים שהיא מציעה השנה הם קורס AVoIP וקורס בקרה. הקורס השני מיועד עבור משתמשים ומהנדסים שכבר מכירים את פלטפורמת הבקרה באמצעות הענן של החברה.

דיויד מרגולין, סמנכ"ל השיווק בקרמר אמר: "האקדמיה של קרמר מציעה פתרון ייחודי ומהווה נקודת מפגש המאפשרת למקצועני התעשייה להרחיב ולהעמיק את הידע ביחסי הגומלין שבין ה IT ל AV וכמו כן מאפשרת האקדמיה לאנשי ה IT להתמצא בעולם ה AV אשר עובר להיות תחת האחריות והניהול שלהם" מרגולין הוסיף כי "על מנת לספק את חווית ההדרכה המתקדמת והמעודכנת ביותר, מציעה האקדמיה של קרמר גם פלטפורמה מקוונת המאפשרת ללומדים להתקדם ולהתאמן בקצב האישי שלהם. שתי אפשרויות הלימוד, הן בכיתות ההדרכה והן המקוונת, תוכננו בקפידה ועם תשומת לב מרבית לפרטים הקטנים במטרה להגיש את הידע והכלים בצורה היעילה ביותר".  

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

קרא עוד »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

קרא עוד »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל