קרמר השיקה ערכת הארכה עבור תכני HDMI ו-HDCP המועברים בכבל זוג שזור

כתבות נוספות בנושא
, AVmaster מגזין המולטימדיה
ערכת ההארכה החדשה – היחידה המשדרת והיחידה הקולטת – של קרמר (תמונה: Kramer)

 

קרמר (Kramer Electronics) השיקה לאחרונה ערכת הארכה חדשה המורכבת משתי יחידות קצה, PT-871xr ו-PT-872xr, ומבוססת על טכנולוגיית DGKat 2.0. ערכה זו מיועדת להעברת תכני HDR בתקני HDMI 2.0 ו-HDCP 2.2 על כבלי זוג שזור. התכנים מועברים באיכות של עד 4K בקצב של 60 הרץ בדגימת 4:4:4.

שני החלקים המרכיבים את הערכה ממוקמים בשני קצוות השידור. בעוד PT-871xr נמצא בצד המשדר וממיר את התכנים מ-HDMI לאותות שניתנים להעברה לטווח רחוק, PT-872xr נמצא בצד הקולט שממיר את האותות בחזרה ל-HDMI. לפי קרמר, ההעברה יכולה להתבצע למרחק של עד 60 מטרים בדגימה של 4:4:4 ועד ל-70 מטרים בדגימה של 4:2:0 באמצעות הכבלים המסוככים שלה.

הערכה תומכת בנוסף בהעברת עד 32 אותות אודיו דיגיטלי ללא כיווץ.

הערכה החדשה הוצגה לראשונה בידי קרמר בתערוכת ISE 2018, בזמן שהחברה התייחסה אליה כ"ערכה התומכת בהתקנה פשוטה עם כבל שזור יחיד עבור האותות והחשמל יחד. בנוסף, היחידות מגיעות במארז Compact Pico TOOLS ללא שימוש במאוורר, כך שניתן להצמיד את הערכות עם גבן אל הקיר, או להציבן בארון תקשורת במדף 1U – עד ארבע יחידות זו לצד זו".

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

קרא עוד »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

קרא עוד »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל