קרמר פותחת שנה עם חיוך גדול

חברת קרמר הישראלית בחרה להודות לשותפים העסקיים שלה באירוע אינטימי ומפנק במתחם ה VIP בסינמה סיטי בגלילות ולהתחיל את השנה החדשה עם מופע סטנד אפ של ארז שלם.

 

באירוע השתתפו אינטגרטורים ויועצים מובילים בענף אשר תרמו להצלחת החברה במהלך השנה החולפת.

את האירוע פתח עציון שמעוני מנהל המכירות של קרמר ישראל בסקירת הפעילות בשנה החולפת ובהצגת הנבחרת המטפלת במכירות בישראל. עציון שיתף את הנוכחים בהישגים הרבים שהשיגה החברה והודה להם על תרומתם הנכבדת בהשגת יעדי המכירות של הסניף הישראלי – "חשוב לנו להודות לשותפים העסקיים שלנו על שנה מדהימה. ההצלחה שלנו היא בזכותכם ובזכות מערכת היחסים העמוקה והכנה"

כמו כן, הכריז עציון על פתיחת מרכז הדרכה מתקדם של החברה בקריית שדה התעופה. המרכז, אשר מתוכנן להיפתח מיד אחרי החגים יקיים תכניות הדרכה והסמכות שנתיות לאינטגרטורים, יועצים וכן ללקוחות הקצה בנושאים רבים בהם Control, Video over IP, ותחומים רבים נוספים.

את האירוע נעל ארז שלם בהופעת סטנד-אפ על זוגיות והורות שעשתה לכולם את תחילת תשע"ח עם חיוך גדול.

חג שמח 

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל