קרסטרון מציגה את Mercury – פתרון מושלם לחדרי UC מודרניים

Mercury – פתרון מושלם לחדרי UC מודרניים

חדרי הישיבות בכל ארגון הינם משאב יקר וחיוני, ויחד עם זאת, ארגונים רבים נכשלים במימוש הפתרונות הטכנולוגיים המיושמים באותם חדרים, באופן הפוגע בתפוקת העובדים, וגורם לחוויית משתמש מתסכלת ומסורבלת. עם הדרישה ההולכת וגדלה לשיחות Unified Collaboration, ופריסה רחבה של חדרי ישיבות קטנים ובינוניים בארגונים רבים, מרחיבה Crestron את היצע פתרונותיה בתחום, ומציגה לראשונה מערכת UC המתאימה לחדרים אלו ותומכת בכלל שירותי ה-UC השונים.

עם המגמה ההולכת וגדלה של מעבר לעבודה בתצורת Open Space, והצורך בהצגת תוכן וקיום שיחות ווידאו כמעט בכל פגישה, עולה באופן מתמיד הדרישה לחדרי ישיבות קטנים ובינוניים בארגון. חדרים אלו, הנקראים חדרי Huddle, מאפשרים לצוות מצומצם המונה בדר"כ בין 2 ל-6 אנשים, לשבת בסביבה שקטה ולדון בנושא מסוים, לרוב תוך כדי הצגת מצגת, עבודה על מסמך משותף או קיום שיחת UC עם גורמים נוספים. הצורך הוא כ"כ משמעותי היום, עד כי מחקרים מקיפים מעלים כי העובד הממוצע מבלה למעלה מ-35% מזמנו בפגישות, וכי דרגי מנהלי ביניים מבלים קרוב ל-60% מזמנם בחדרי ישיבות.

לטובת חדרים אלו, חשפה Crestron במהלך החודשים האחרונים מגוון פתרונות ייחודי המפשט באופן דרמטי את תפעול החדרים, ומוזיל את עלויות ההתקנה והתפעול. בין היחידות הנפוצות ביותר נמצא סט ה-HD-MD-400-C-E אשר מספק פתרון פשוט ולא יקר לחדרים פשוטים, וכולל מיתוג אוטומטי, יכולות Scaling מובנות והרחקה על גבי תשתית CAT ל-70 מ'. פתרון זה, בשילוב יחידת AirMedia מספק פתרון שלם לחדר, אותו מכנים ב-Crestron "פתרון היברידי" המאפשר הצגה קווית ואלחוטית, וכן הצגת שקף ממותג הכולל הנחיות חיבור.

במהלך תערוכת ISE האחרונה, חשפה חברת Crestron פתרון ייחודי, אשר משך תשומת לב רבה בביתן החברה באמסטרדם – מערכת ה-Mercury הינה פתרון ה-All In One הראשון לחדרי UC אותו חשפה החברה, אשר מאפשר הצגה על גבי כבל HDMI או בעזרת פלטפורמת ה-AirMedia של החברה, וכן קיום שיחות טלפון ו-UC דרך שלוחת SIP, דרך הנייד (בעזרת חיבור BT), או ע"י חיבור Laptop. באופן הזה לדברי גורמים בחברה, יכולה המערכת לתמוך בשלל שירותי ה-UC השונים כגון Skype for Business, Cisco Spark, Zoom, Bluejeans ואחרים. בנוסף, כוללת היחידה מערך מיקרופונים היקפי עם תמיכה ב-Acoustic Echo Cancellation ורמקול מובנה על מנת להבטיח איכות אודיו מיטבית, מנוע גרפי מובנה הכולל תמיכה בחיבור ל-Exchange ו-Office 365 לטובת הצגת לו"ז החדר, ועוד. יחידות ה-Mercury יחלו להימכר בישראל במהלך חודש אפריל השנה, אולם כבר כעת ניתן להתרשם מהן (בתיאום מראש) במתחם התצוגה של Crestron ישראל.

mercury, קרסטרון מציגה את Mercury – פתרון מושלם לחדרי UC מודרניים, AVmaster מגזין המולטימדיה

 

עומר ברוקשטיין, סמנכ"ל טכני ופיתוח עסקי ב-Crestron ישראל: "עבודת הפיתוח של מערכת ה-Mercury נמשכת למעלה משלוש שנים ב-Crestron, אשר במהלכן השקענו משאבים רבים בפיתוח המוצר, וספציפית בפיתוח יכולות האודיו הכלולות בו, על מנת לספק חווית שיחה ברמה הגבוהה ביותר. מערכות ה-RL וה-RL2 אשר פותחו בשיתוף פעולה מלא עם Microsoft היוו את צעדינו הראשונים בעולם ה-UC, וכעת, עם יחידות ה-Mercury החדשות אנו צופים כניסה חזקה מאוד לסגמנט שוק זה, ודרכו ללקוחות רבים נוספים. ספציפית עבור ה-Mercury – "אין טוב כמראה עיניים (או כמשמע אוזניים)", ולכן אני מציע בחום ללקוחות המעוניינים בפתרון לבוא ולהתרשם ממנו במשרדינו בכפ"ס."

במטרה לקדם את פתרונותיה הייחודיים לחדרי Huddle, מקדמת Crestron ישראל פעילות ייחודית, במהלכה, ולזמן מוגבל, יוכלו לקוחות לרכוש את אחת ממערכות החדר, במחירים מיוחדים ביותר. ב-Crestron אומרים לנו כי המטרה הינה לחשוף את מגוון הפתרונות הייחודי, גם ללקוחות אשר לא בהכרח משפצים קומת משרדים מלאה, אלא מחפשים פתרון פשוט, לא יקר, וקל לתפעול לחדרים במשרדים קיימים. פתרונות החדר הקיימים כוללים חדר מבוסס HD-MD400 וכן גרסא נוספת של חדר Huddle 4K עם יכולות Digital Signage מובנות, עליהן ניתן ללמוד עוד ב-huddle.crestron.co.il. פרטים נוספים אודות מערכות ה-Mercury ומחיריהן יפורסמו עם ההשקה הרשמית באפריל.

האזינו לעומר ברוקשטיין, סמנכ"ל טכני ופיתוח עסקי בקרסטרון ישראל, מציג את פתרון ה-Mercury במהלך תערוכת ISE 2017 השנתית באמסטרדם:


.

שתפו
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
הדפסת תלת ממד

גדולים מהחיים: עצמות הלווייתנים שוכפלו באמצעות סריקות והדפסת תלת מימד לטובת תצוגות מוזיאוניות

מה עושים כשרוצים לתלות שלד של לווייתן גדול-סנפיר במוזיאון לטבע ומגלים שכמה עצמות הלכו לאיבוד בדרך? נכון. משתמשים במדפסת תלת מימד המיועדת בדיוק למשימות מהסוג

לכתבה »
הודעות לעיתונות

ביצועים ועיצוב אאוט, חוויית שימוש אין – הטרנדים בתחום הרכב

מנכ״לית HARMAN ישראל: ״היצרנים אימצו בחום את המעבר למכוניות מבוססות התוכנה, המקושרות כל הזמן הקישוריות הקבועה  מאפשרת לפתח מודלים עסקיים שיאפשרו לצרכנים, לראשונה, לרכוש שירותים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל