רוצה לפתוח חשבון בפייסבוק? עצור! ותעלה סלפי

הרשת החברתית פייסבוק מקשיחה את הגדרות האבטחה, ותדרוש בקרוב מהמשתמשים להזדהות בכניסה באמצעות תמונת סלפי מקורית

פייסבוק יוצאת במהלך חדש לאבטחת חשבונות המשתמשים, ועתידה לבקש מהמשתמשים לאמת את זהותם בכניסתם לרשת באמצעות תמונות סלפי. הפיצ'ר החדש של חברת פייסבוק עלה כבר בחודש אפריל במרכז השירות והתמיכה של החברה, וכן בפלטפורמת Reddit, שהיא לוח מודעות אינטרנטי לשיתוף תוכן.

רוצה לפתוח חשבון בפייסבוק? עצור! ותעלה סלפי, רוצה לפתוח חשבון בפייסבוק? עצור! ותעלה סלפי, AVmaster מגזין המולטימדיה

ביטחון המשתמשים כערך עליון

הפיצ'ר של פייסבוק יוצג בחלון מסוג POP UP, שבו תופיע הודעה הדורשת מהמשתמש להעלות תמונה ברורה של תווי פניו לצורך הזדהות. המשך הפעילות של המשתמש ברשת תתאפשר רק לאחר שהוא יספק תמונה מקורית וייחודית שלו, שטרם עלתה לרשת החברתית. הרשת יצאה בהבטחה, שאת התמונה היא תסיר מהשרתים לאחר האימות.

הפיצ'ר, אשר יושק במהלך גלובלי, יסייע לרשת החברתית הגדולה בעולם לאתר פעילות חשודה במספר מוקדים, כמו; שליחת הצעה לחברות, יצירה ועריכה של מודעות והסדרת התשלום שלהן, והקמת חשבון חדש.
מפייסבוק נמסר, שמדובר בתהליך שייושם רק על הפעולות הספציפיות האלה, או במקרים שבהם יש למשתמש מספר חשבונות פתוחים.

תהליך ניתוח התמונה ימשך עד 72 שעות, והמשמעות היא שפעילותו של המשתמש ברשת תושהה לפרק זמן זה. נראה כי המהלך עשוי למגר תופעות של התחזות, ויצמצם את פעילותם של הגורמים העוינים ברשת.
לצד זה עלה חשש לפגיעה באנשי מקצוע, כמו; מפרסמים ומנהלי דיגיטל ורשתות חברתיות, שפעילותם החוקית בדפים אחרים תפגע. פייסבוק התייחסה לסוגיה זו, וטענה שתדע להבחין בין שימוש חוקי ושאינו חוקי, ושיש ביכולתה לזהות מקרים חשודים, שעליהם תופעל הסנקציה.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVCOM

על זה נאמר Crystal Clear

אנחנו פוגשים את ניקוס אלקסידיס (Nikos Alexiadis) בביתן סוני בתערוכת ISE 2022 כשמאחוריו מחזה שובה עין: תצוגות תכלית של החברה על גבי מסכי LED בגדלים

לכתבה »
מינויים

ClearOne ממנה מנכ"ל חדש

השינויים בתעשיית ה-Pro AV לא מפסיקים להגיע, בעדכון האחרון מ- ClearOne פורסם כי חבר המנהלים של החברה החליט לערוך שינוי משמעותי ולהחליף את מנכלי"ת החברה וראש

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל