חברת Kramer Electronics יצרה שיתוף פעולה עם חברת Epson אשר הוליד פתרון תצוגה חכם שישלב את העוצמות הטכנולוגיות של שתי החברות

פתרון ה VIA GO עטור הפרסים, הוא פתרון אלחוטי מתקדם המאפשר למשתתפים להתחבר בקלות באמצעות מחשב לוח, טלפון חכם או מחשב נייד.  Wireless Access Point מובנה ל Wi-Fi או אפשרות להתחבר ישירות לרשת של הארגון מאפשרים לבחור את קונפיגורציית ההתקנה הרצויה.  יחד עם מקרן מתקדם של Epson מתקבל פתרון BYOD אשר עובד בצורה חלקה ומאובטחת.

נטע למפרט, סמנכ"ל חטיבת ה Wireless Collaboration & Presentation בחברת Kramer: "החיבור בין Kramer ו Epson הוא חידוש מרגש לא רק ללקוחות הקיימים של Epson שיכולים מעתה להוסיף טכנולוגיית שיתוף קבצים אלחוטית במקומות העבודה שלהם, אלא גם ללקוחות חדשים של Kramer ו Epson אשר יקבלו את הטוב ביותר משני העולמות- טכנולוגיית שיתוף מובילה לצד יכולות תצוגה מתקדמות".

שיתוף פעולה ייחודי בין Kramer ו Epson, שיתוף פעולה ייחודי בין Kramer ו Epson, AVmaster מגזין המולטימדיה

האנס דומר, מנהל היחידה העסקית ב Epson אירופה, אמר: "קשה להביע במילים את החשיבות הקריטית של התקשורת האלחוטית במגזר הטכנולוגי. זו כבר לא סתם יכולת, אלא ציפייה אלמנטרית מכל מוצר. שילוב של פתרונות תצוגה ברמת ביצוע גבוהה של Epson עם טכנולוגיות השיתוף האלחוטיות במוצרי Kramer יוצר חבילת פתרונות מרשימה של יכולות המתאימה לכל תאגיד או ארגון".

פתרון ה VIA-GO תומך בשלל מכשירים ניידים ומחשבים כדוגמת PC, Chromebook, Android, iOS וmac-, לצד יכולות וידאו של 1080P60, הצפנת  1024bitלתצוגה מאובטחת ויכולת להציג שני מקורות בו זמנית על מסך אחד.

קו המקרנים המקצועי של מוצרי Epson ישווק גם עם אפשרות פתרון התצוגה האלחוטי Kramer VIA GO.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
מינויים

ClearOne ממנה מנכ"ל חדש

השינויים בתעשיית ה-Pro AV לא מפסיקים להגיע, בעדכון האחרון מ- ClearOne פורסם כי חבר המנהלים של החברה החליט לערוך שינוי משמעותי ולהחליף את מנכלי"ת החברה וראש

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל