תאורת LED אינטראקטיבית על גבי רכב קונספט חדש של Lexus

חיבור מעניין בין עולמות השילוט הדיגיטלי, התאורה והגיימינג לצורך קמפיין שיווקי של לקסוס

כל חברת רכב משקיעה מאמצים רבים בכדי לאזן בין הרצון בעיצוב מרהיב המושך את העין לרצון לשמור על אלגנטיות מסויימת, עם זאת כנראה שיצרנית הרכב היפנית לקסוס (Lexus) היא יוצאת מן הכלל עם רכב הקונספט שיצרה ואשר מכוסה באמצעות מספר דמיוני של לא פחות מ-41,999 נורות לד צבעוניות ניתנות לתכנות, המספקות בשיאן עוצמת אור של 175,000 לומנס.

בלקסוס הודו כי הרכב המכונה Lexus LIT IS נוצר כפרובוקציה וכקמפיין שיווקי, אשר נראה כי הצליח במשימתו, הוא מצופה כאמור בנורות LED צפופות הניתנות לתכנות במספר אינסופי של דגמים, צבעים ואפקטים אינטראקטיביים אשר מושפעים ממחוות אנושיות, מוסיקה ועוד .


הרכב לא צפוי לזכות לייצור המוני ולו רק משום העובדה כי אורות מהבהבים צבעוניים בחלקים הקדמיים והאחוריים של רכב נוסע הם אסורים על פי חוק כמעט בכל מדינה בעולם, עם זאת הרכב זכה לקצת זמן כביש בקליפ חדש של Dua Lipa והוא צפוי לככב בתצוגות שונות של החברה ברחבי העולם.

רכב הקונספט של לקסוס בקליפ של Dua Lipa

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל