לפי מחקר שביצעו יחדיו אויקסה וחברת המחקר PMA מדובר בגידול של כ-20% במספר התצוגות למיקום, וזאת כש-50% מהמכירות יהיו עבור מיקומים חדשים

, AVmaster מגזין המולטימדיה

שוק התצוגות המסחריות עתיד בשנה הקרובה לצמוח לרוחב ולאורך במידה גדולה מאוד. כך עולה ממחקר שביצעו יחדיו אויקסה (Avixa) וחברת המחקר PMA Research. לפי המחקר, רוכשי תצוגות דיגיטליות – ולא משנה אם מדובר בתצוגות ישירות או בהקרנות – צופים לגידול של כ-20% במספר התצוגות בכל מיקום קיים. מצד שני, ובמקביל, יש צפי לגידול של כ-50% בתריסר החודשים הקרובים, עם הוספה של מסכים שטוחים ומקרנים במיקומים חדשים.

המחקר, שנושא את השם Worldwide Market for Large-Display Projects: How Buying Decisions Are Made, נועד לספק תובנות אודות האפיונים הצפויים של רוכשי התצוגות, ועל הדרכים שיובילו אותם לרכישות המסוימות שלהם. בנוסף, הוא מציג עובדה מעניינת: הגידול הצפוי יהיה גדול יחסית למרות שמחזורי החלפת הציוד ארוכים יותר כיום ולמרות שהטכנולוגיה עמידה יותר, כך שמדובר אכן בהתרחבות של הצרכים, השימושים ושל מעגל הרוכשים.

בין התובנות בדו"ח ניתן למצוא את הנתון לפיו מחצית מהמשתתפים באופן גלובלי ירכשו את התצוגות הגדולות שלהם ממקצוענים המתמחים בתחום ה-AV וה-IT; שהסיבות העיקירות לתעדוף מסכים גדולים שטוחים על פני מקרנים הן איכות התצוגה והרזולוציה; ושללקוחות יש נטייה להתמקד במותג או בתכונה מסוימת בעת שהם מקבלים את החלטות הרכישה שלהם.

"דיווח זה נועד לספק מבט מבפנים לגבי המניעים שמובילים את הלקוחות להחלטות שלהם בנוגע לרכישת טכנולוגיות תצוגה. אם אתה מבין את המטרות של הלקוחות שלך, אתה יכול להגיע לשולחן הדיונים כשאתה מוכן הרבה יותר טוב. זה אולי נראה ברור מאליו, אבל הכל בסופו של דבר מצטמצם במערכת היחסים שלך עם הלקוח, היכרות האתגרים, הצרכים ומנועי הצמיחה שלו", אמר שון ווארו, מנהל בכיר בקבוצת המודיעין שיווקי באויקסה.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVCOM

על זה נאמר Crystal Clear

אנחנו פוגשים את ניקוס אלקסידיס (Nikos Alexiadis) בביתן סוני בתערוכת ISE 2022 כשמאחוריו מחזה שובה עין: תצוגות תכלית של החברה על גבי מסכי LED בגדלים

לכתבה »
מינויים

ClearOne ממנה מנכ"ל חדש

השינויים בתעשיית ה-Pro AV לא מפסיקים להגיע, בעדכון האחרון מ- ClearOne פורסם כי חבר המנהלים של החברה החליט לערוך שינוי משמעותי ולהחליף את מנכלי"ת החברה וראש

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל