שבת , אפריל 17 2021

10 תובנות מקראקוב – ביקור משלחת יועצים מטעם אי.וי.קום בסוני

סוף שנה היא תקופה סופר לחוצה, אבל כש-AVCOM ו-SONY הזמינו אותי לכנס בפולין עם נבחרת יועצים מובילה החלטתי לקחת איתי את העבודה ונסעתי

תמונות - AVCOM

הלוגיסטיקה הכרוכה בארגון כנס בפולין אליו יגיעו למעלה מ-20 אנשים עסוקים מאוד אינה דבר פשוט, אולם אנשי AVCOM ו-SONY גרמו לזה להראות קל, אפילו קל מאוד. לנו נותר להתמקד בחוויות ובמסלול שאורגן לנו, ולקבל מאה אחוזים של תשומת לב ממהנדסי ומנהלי המוצר ב-SONY.

10 תובנות מקראקוב – ביקור משלחת יועצים מטעם אי.וי.קום בסוני, AVmaster

1. לא שלא ידענו, רק לא ידענו עד כמה – אחרי הרצאה שהעביר מנהל תחום המקרנים ב- SONY, היה ברור לכל האורחים שהמותג הוא שחקן מוביל, בעל חזון ותכניות ברורות לצמיחה תוך השקעת הון בטכנולוגיות בפיתוח פתרונות מקצועיים לתחום הביתי והמקצועי

2. אפרופו פיתוחים – SONY הייתה בין הראשונות לפתח בטכנולוגיית לייזר, החוכמה הגדולה הייתה למזער את מנגנון ההארה לכדי מקרן שאינו גדול מדי, שמירה על עוצמת הארה לאורך זמן והגנה על מנגנון הצבע.

3. מחקרי שוק שערכה SONY מאשרים כי טכנולוגית לייזר תמשיך להתחזק וכי לקראת 2020 יותר מחצי השוק יעבור למקרני לייזר (בישראל זה יקרה שנה-שנתיים מאוחר יותר, לטענתם).

4. פלטפורמת Teos מבית SONY הוצגה כבר השנה ב-ISE 2018 ובכנס נחשפנו ליכולות המרובות שלה, החל מזימון חדרי ישיבות והצגת לו"ז החדר בחדר עצמו ובמסכים מחוץ לחדר, לאפליקציית ניווט אל חדרי ישיבות, ועוד – Teos למעשה היא פלטפורמה מקיפה שניתן למצוא בה פתרון לכל חדר בארגון, הכל תוצרת SONY וכולל התממשקות מול יצרנים אחרים.

 
10 תובנות מקראקוב – ביקור משלחת יועצים מטעם אי.וי.קום בסוני, AVmaster

5. תחום הקולבוריישן לא חמק מ- SONY וגם שם ניתן למצוא פתרונות כדוגמת שיתוף מסכים אלחוטי, מסכי מגע וגם מענה לתחום החינוכי (לימוד מרחוק).

6. לSONY- יש שיתוף פעולה עם חברה בשם UbiCast, יצרנית פלטפורמה לשידור והקלטת הרצאות, חדרי ניתוח ועוד. הפתרון מיושם באוניברסיטאות, בנקים ומוסדות גדולים. שיתוף הפעולה הוכרז בשנה שעברה ומניב פירות כאשר ציוד הצילום המתקדם של סוני משמש ללכידת הווידאו והאודיו לטובת שידורו באמצעות Ubicast. 

7. ל-UbiCast יש גם כלים לניתוח ההקלטה,שיתוף באון ליין ועוד – הפתרון מאפשר לסטודנטים ומרצים לעדכן חומר לימוד בזמן אמת ובדיעבד והיתרונות שלו הם כלי עריכה פשוטים לשימוש וכמובן חיסכון בזמן.

8. אנשי AVCOM הם מקצוענים ובעלי ידע עצום – הצוות של אי וי קום וותיק, מגובש, מנוסה ובעיקר מלא תשוקה לתחום. זו גם הזדמנות עבורי להודות על נסיעה חוויתית ומלמדת. 

10 תובנות מקראקוב – ביקור משלחת יועצים מטעם אי.וי.קום בסוני, AVmaster
10 תובנות מקראקוב – ביקור משלחת יועצים מטעם אי.וי.קום בסוני, AVmaster

9. כנס אינטימי שכזה הנערך בסוף השנה קרוב מספיק ל-ISE 2019, כך נחשפנו למספר הכרזות משמעותיות בתחום התצוגה וההקרנה – יהיה שווה לבקר בביתן SONY באמסטרדם.

10. אין דרך טובה יותר להתמקד וללמוד מאשר להתנתק ליום-יומיים, לקלוט ולזכור את כמות המידע, להדק קשרים ולקבל זוויות חדשות מקולגות מקצוענים.  

תמו להם שלושה ימים עמוסים, מעניינים ומהנים. ארגון מושלם של AVCOM ו SONY, נכונות למענה על כל שאלה או רעיון- אין ספק שמדובר באנשים בעלי תשוקה אמיתית לתחום.  

בדרך חזרה נמסר לנו מ-AVCOM כי הם מתוכננים ימי הדרכה נוספים באותו סגנון. אני מצפה בקוצר רוח. 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל