אפסון תציג בכנס Infocomm 2018 שורה ארוכה של פתרונות חדשים בתחום ההקרנה, כולל מה שלפי החברה מתואר כמקרן ה-3LCD הראשון בתאורת 12,000 לומן שמציע רזולוציה טבעית של 4K

, AVmaster מגזין המולטימדיה
EPSON LightScene

בנוס,  תציג החברה בדוכן התערוכה, שתמשך בין ה-6 ל-8 ביוני, את המשקפיים החכמות שלה Moverio, אותם היא מייעדת גם לשימושים עסקיים.

אפסון היא היצרנית הראשונה המשלבת פאנלי 3LCD אנאורגניים עם 'גלגלי' זרחן אנאורגני, כדי להשיג רמה גבוהה במיוחד של בהירות. לפי החברה המהלך אפשר לה להציע כיום פתרונות תאורה מבוססי לייזר למקרנים המסוגלים לספק עבודה של 20,000 שעות עם תחזוקה מינימלית, לצד איכות צבע גבוהה ומדויקת במיוחד.

החברה גם מתכוונת להציג בתערוכה את קטגורית המקרנים החדשה שלה- ה LightScene, אשר מיועדת בעיקר לאתרים בהם יש דרישה לתאורה מודגשת כמו שלטי פרסום וכן מיצגי אומנות דיגיטלית מודרנית, עם תאורה שמכוונת במקביל אל התצוגה עצמה וכן אל עצמים דינמיים במטרה להגביר את חוויית הצפייה.

"אינפוקום היא תערוכה חשובה עבור אפסון מכיוון שהיא מביאה קהל מכל רחבי העולם. מדובר באירוע נהדר להציג את טכנולוגיות התצוגה המתקדמות שלנו, כולל המקרנים הקשיחים המיועדים לשימוש באתרים גדולים ומספקים דרכים חדשות לעורר השראה בקהל", אמר ריצ'רד מילר, מנהל תחום המקרנים המסחריים והמשקפיים החכמות באפסון אמריקה.

 
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVCOM

על זה נאמר Crystal Clear

אנחנו פוגשים את ניקוס אלקסידיס (Nikos Alexiadis) בביתן סוני בתערוכת ISE 2022 כשמאחוריו מחזה שובה עין: תצוגות תכלית של החברה על גבי מסכי LED בגדלים

לכתבה »
מינויים

ClearOne ממנה מנכ"ל חדש

השינויים בתעשיית ה-Pro AV לא מפסיקים להגיע, בעדכון האחרון מ- ClearOne פורסם כי חבר המנהלים של החברה החליט לערוך שינוי משמעותי ולהחליף את מנכלי"ת החברה וראש

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל